Ta oferta pracy znajduje się w archiwum!Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja / Przemysł

PRACA W SZKLARNI!ZATRUDNIAMY NOWYCH PRACOWNIKÓW OD TERAZ !!!

Nr. 254136 · Wittstock/Dosse Fretzdorf · dodane przez
  • Wymiar pracy: Pełen
  • Wymagany język niemiecki: Nie
  • Zakres zadań: • sortowanie papryki • śćinka papryki • sortowanie bakłażanów • śćinka bakłażanów • zakręcenie roślin o sznukri • inne prace produkcyjne Nie wymagamy doświadczenia pracy w szklarni i znajomości języka niemieckiego.
  • Ta oferta jest dla Ciebie jeśli Masz: • wysoką motywację do pracy! • zręczność i umiejętność szybkiego uczenia się • dyspozycyjność do pracy w wysokich temperaturach • gotowość do pobytu na dłuższy albo krótki okres czasu w niemiec
  • otrzymasz od nas: • stawkę godzinową 9,35€ brutto • punktualną wypłate • 25 płatnych dni urlopu rocznie • zakwaterowanie • ubezpieczenie zdrowotne • przy dobrej wykonanej pracy mozliwość przedłużenia umowy, lub na stałe • legalną pracę za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie • dopi

ZATRUDNIAMY TAKZE PRACOWIKóW KTRóRZY MIELI SAMODZIELNOSC/ ARTYSCI ITD. SZUKAMY PRACOWNIKOW Z AKTUALNYM POBYTEM W NIEMCZECH Wspólnie znajdziemy rozwiązania krótkoterminowe, gdy tylko będzie możliwy powrót do normalnego życia zawodowego. Jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy? Napisz do nas, zadzwoń lub przyjdź do naszego biura. Zapraszamy!

Informacje o publikacji
Adres
Wittstock/Dosse Fretzdorf, Jägerstraße 1-4
Wybraliśmy dla Ciebie