Ta oferta pracy znajduje się w archiwum!Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pielęgniarka / Opieka medyczna

Oferta pracy - na stanowisku pielęgniarki instrumentariuszki w Hanowerze

Nr. 253142 Niemcy dodane przez
  • Wymiar pracy: Pełen3/42/4
  • Wymagany język niemiecki: W mowie i piśmie
  • Praca na Bloku Operacyjnym
  • Oferta pracy - na stanowisku pielęgniarki instrumentariuszki w Hanowerze
  • niemiecki B2
  • umowa o pracę , umowa zawarta bezpośrednio z pracodawcą niemieckim.
  • Od: 3500€
  • Do: 3800€

Opis stanowiska: Praca zespole Bloku operacyjnego. Sprawowanie wysokospecjalistycznej opieki pielęgniarskiej. Prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej. Dbanie o prawidłową i bezpieczną eksploatację urządzeń medycznych. Praca zmianowa w systemie równoważnym. Wymagania mile widziane: Kursy kwalifikacyjne i/lub specjalistyczne z zakresu pielęgniarstwa operacyjnego; Umiejętność współpracy w zespole, samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy. Umiejętność radzenia sobie w stresie.

Polub to! (1)
Pattensen, ostatnio online:
Wybrane specjalnie dla Ciebie
Otrzymuj aktualne oferty pracy