UWAGA!! poszukiwany komisjoner- pracownik magazynowy do zbierania zamówień !

Nr. 246802 Dortmund dodane przez
Pamiętaj, by zachować bezpieczeństwo i zapoznać się z zasadami aplikacji opisanymi w ofercie.
  • Wymiar pracy: Pełen
  • Wymagany język niemiecki: Nie
  • *obsługa wózka widłowego
  • *zbieranie zamówień przy pomocy zestawu słuchawkowego lub wózka widłowego z monitorem
  • *przygotowanie towaru do wysyłki(tzw. kompletacja/ komisjonowanie/ picking)
  • *doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • *uprawnienia na wózki widłowe mile widziane( jeżeli nie posiadają Państwo takowych uprawnień mamy możliwość by wyrobić uprawnienia wewnętrzne)
  • *dynamika pracy, chęci i zaangażowanie w wykonywane czynności
  • *mile widziany własny samochód na czas wyjazdu
  • *wynagrodzenie godzinowe 9,50€ brutto
  • *legalną pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę Vollzeit
  • *premie wydajnościowe, premie za polecenie nowego pracownika 40€,
  • *dodatki za nadgodziny +25%, niedzielę +50%, święta +100%( podstawowej stawki 9,50€)
  • *zakwaterowanie
  • *premie uznaniowe

Zakres obowiązków: *obsługa wózka widłowego *zbieranie zamówień przy pomocy zestawu słuchawkowego lub wózka widłowego z monitorem *przygotowanie towaru do wysyłki(tzw. kompletacja/ komisjonowanie/ picking) Oferujemy: *wynagrodzenie godzinowe 9,50€ brutto *legalną pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę Vollzeit *premie wydajnościowe, premie za polecenie nowego pracownika 40€, *dodatki za nadgodziny +25%, niedzielę +50%, święta +100%( podstawowej stawki 9,50€) *zakwaterowanie *premie uznaniowe Wymagania: *doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane *uprawnienia na wózki widłowe mile widziane( jeżeli nie posiadają Państwo takowych uprawnień mamy możliwość by wyrobić uprawnienia wewnętrzne) *dynamika pracy, chęci i zaangażowanie w wykonywane czynności *mile widziany własny samochód na czas wyjazdu Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, z siedzibą przy ul. Gliwickiej 35 w Tarnowskich Górach. Do aplikacji prosimy obowiązkowo załączyć klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)” . Jednocześnie informujemy o możliwości dobrowolnego zamieszczenia poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.” Ponadto, informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 12784

Polub to!
Adres
München, gabelsbergerstr 36
Wybrane specjalnie dla Ciebie
Otrzymuj aktualne oferty pracy