Zarejestruj sięZaloguj się
Dodaj ofertę pracyDodaj ofertę szukam pracyDodaj ogłoszenie drobne
Wszelkie prawa zastrzeżone. Znak MyPolacy.de zastrzeżony zgodnie z decyzją EUIPO o numerze EUIPO 017995157

Najnowsze odpowiedzi na Forum MyPolacy.de

  • Opinie, porady, dyskusje
  • Kafeteria
  • Dzis prawdziwych pierogow juz nie ma?
Dodane przez: Jestem,

Tak, tak, nie ma sprawiedliwości na świecie!  😂

  • Opinie, porady, dyskusje
  • Kafeteria
  • Dzis prawdziwych pierogow juz nie ma?
Dodane przez: Jestem,

Ale ja się dzisiaj napchałam tych truskawek! Na obiad były świderki z truskawkami i borówkami, do tego oczywiście jogurt. Makaronu było niewiele, ale tych owoców masa.  Na kolację zjadam to samo, a jeszcze podjadałam truskawki same. Tych truskawek i borówek zostało jeszcze na jutro, bo za dużo kupiłam.  😉

Rosołu jako potrawy nie gotuję. Gotuję wywary z mięsa do różnych zup, ale rosół to w dzieciństwie ostatni raz jadłam. Nawet jak bywam na jakichś chrzcinach, komunii, czy innej podobnej imprezie i czekają już na stołach talerze z makaronem oczekując słynnego rosołku, to ja od razu proszę kelnera żeby zabrał mi ten talerz.

  • Opinie, porady, dyskusje
  • Kafeteria
  • Dzis prawdziwych pierogow juz nie ma?
Dodane przez: olleK,

Pierworodny jest zawsze najbardziej kochany bo potem musi przecierac szlak zycia dla nastepnego rodzenstwa, to mlodsze rodzenstwo nigdy sie nie skarzy ale zawsze jest zazdrosne o pozycje tego najstarszego, oj wiem cos na ten temat😄

  • Opinie, porady, dyskusje
  • Kafeteria
  • Dzis prawdziwych pierogow juz nie ma?
Dodane przez: olleK,

Oj tam, zeby dobry rosol ugotowac nie trzeba byc bogatym, wystarczy tylko tydzien przed oszczedzac na innym jedzeniu ale nie na truskawkach😂😜

  • Opinie, porady, dyskusje
  • Kafeteria
  • Dzis prawdziwych pierogow juz nie ma?
Dodane przez: Jestem,

A mnie nie chciało się iść po makaron i zapytyałam, czy zjemy na obiad truskawki z jogurtem, ale mnie wygwizdali i muszę iść po makaron.

To Ty rosół na prawdziwym mięsie gotujesz, a nie na kostce rosołowej?  - No tak, ale kto bogatemu zabroni!  😄

  • Opinie, porady, dyskusje
  • Kafeteria
  • Dzis prawdziwych pierogow juz nie ma?
Dodane przez: Jestem,

Najstarszy?  Chociaż coś w tym jest, Ja mam starszą siostrę, to ona od dziecka wszystko robiła lepiej!  Pierwsza zaczęła chodzić, pierwsza zaczęła mówić. Jej pierwszej wyrosły ząbki, a nawet do szkoły  poszła pierwsza!  - No i jak takiego cuda nie kochać!  😂

  • Opinie, porady, dyskusje
  • Kafeteria
  • Dzis prawdziwych pierogow juz nie ma?
Dodane przez: Jestem,

Makaron może się rozgotować, a nawet przypalić!  Wszystko zależy jak długo gada się z koleżanką przez telefon!  😜

  • Opinie, porady, dyskusje
  • Kafeteria
  • Dzis prawdziwych pierogow juz nie ma?
Dodane przez: olleK,

My juz zjedlismy po talerzyku rosolku, wyciagnalem miecho z rosolku kurczaka i wolowinke, mama oskrobala te niemiaszkowe ,,mlode,, ziemniaczki, do tego pomidor i ogorek i pod wieczor bedzie obiad bo wiadomo ze rosolkiem sie nie najemy 😜😠
teraz u nas jest pora na kawe i ciacho, mam wczorajsze jagodzianki i ciasto z rabarbarem no i pozniej bede tez oczywiscie truskawki ze smietana ale obiecalem sobie ze w tym tygodniu to juz ostatni raz, no chyba ze nie bede w stanie dotrzymac obietnicy, co sie niestety czesto zdarza😂

  • Opinie, porady, dyskusje
  • Kafeteria
  • Dzis prawdziwych pierogow juz nie ma?
Dodane przez: olleK,

Najmlodszy synek jest w Szczecinie, ja jestem najstarszy najkochanszy i w ogole naj, naj, naj😄

  • Opinie, porady, dyskusje
  • Kafeteria
  • Dzis prawdziwych pierogow juz nie ma?
Dodane przez: olleK,

Pewnie ze tak, nawet nic sie nie przypali😂

Najnowsze tematy

Najnowsze odpowiedzi

Zobacz więcej

Nowi użytkownicy

  • Avatar użytkownika Matys
  • Avatar użytkownika Marta
  • Avatar użytkownika Pablo
  • Avatar użytkownika beata5
  • Avatar użytkownika Jacek
  • Avatar użytkownika Samir
  • Avatar użytkownika Robert
  • Avatar użytkownika marcin_pp
  • Avatar użytkownika Krzysiek
  • Avatar użytkownika Dominika
  • Avatar użytkownika Angelika
  • Avatar użytkownika Yves
  • Avatar użytkownika Tomek
  • Avatar użytkownika Babeczka 78
1993 aktywnych użytkownikówŁącznie: 677775 użytkowników, 162 gości, 23 anonimowych
3053 Wszystkich napisanych tematów76699 Wszystkich napisanych postówAnonim Najnowszy użytkownik
Pokaż więcej