Tak, tak, nie ma sprawiedliwości na świecie! 😂
Ale ja się dzisiaj napchałam tych truskawek! Na obiad były świderki z truskawkami i borówkami, do tego oczywiście jogurt. Makaronu było niewiele, ale tych owoców masa. Na kolację zjadam to samo, a jeszcze podjadałam truskawki same. Tych truskawek i borówek zostało jeszcze na jutro, bo za dużo kupiłam. 😉
Rosołu jako potrawy nie gotuję. Gotuję wywary z mięsa do różnych zup, ale rosół to w dzieciństwie ostatni raz jadłam. Nawet jak bywam na jakichś chrzcinach, komunii, czy innej podobnej imprezie i czekają już na stołach talerze z makaronem oczekując słynnego rosołku, to ja od razu proszę kelnera żeby zabrał mi ten talerz.
Pierworodny jest zawsze najbardziej kochany bo potem musi przecierac szlak zycia dla nastepnego rodzenstwa, to mlodsze rodzenstwo nigdy sie nie skarzy ale zawsze jest zazdrosne o pozycje tego najstarszego, oj wiem cos na ten temat😄
Oj tam, zeby dobry rosol ugotowac nie trzeba byc bogatym, wystarczy tylko tydzien przed oszczedzac na innym jedzeniu ale nie na truskawkach😂😜
A mnie nie chciało się iść po makaron i zapytyałam, czy zjemy na obiad truskawki z jogurtem, ale mnie wygwizdali i muszę iść po makaron.
To Ty rosół na prawdziwym mięsie gotujesz, a nie na kostce rosołowej? - No tak, ale kto bogatemu zabroni! 😄
Najstarszy? Chociaż coś w tym jest, Ja mam starszą siostrę, to ona od dziecka wszystko robiła lepiej! Pierwsza zaczęła chodzić, pierwsza zaczęła mówić. Jej pierwszej wyrosły ząbki, a nawet do szkoły poszła pierwsza! - No i jak takiego cuda nie kochać! 😂
Makaron może się rozgotować, a nawet przypalić! Wszystko zależy jak długo gada się z koleżanką przez telefon! 😜
My juz zjedlismy po talerzyku rosolku, wyciagnalem miecho z rosolku kurczaka i wolowinke, mama oskrobala te niemiaszkowe ,,mlode,, ziemniaczki, do tego pomidor i ogorek i pod wieczor bedzie obiad bo wiadomo ze rosolkiem sie nie najemy 😜😠
teraz u nas jest pora na kawe i ciacho, mam wczorajsze jagodzianki i ciasto z rabarbarem no i pozniej bede tez oczywiscie truskawki ze smietana ale obiecalem sobie ze w tym tygodniu to juz ostatni raz, no chyba ze nie bede w stanie dotrzymac obietnicy, co sie niestety czesto zdarza😂
Najmlodszy synek jest w Szczecinie, ja jestem najstarszy najkochanszy i w ogole naj, naj, naj😄
Pewnie ze tak, nawet nic sie nie przypali😂