Forum MyPolacy.de
Najlepsze forum dla Polaków w Niemczech
Strona główna
Zarejestruj się
Zaloguj się
Dodaj ofertę pracy
Dodaj ofertę szukam pracy
Dodaj ogłoszenie drobne
Społeczność
Polacy w Niemczech
Tablica Niemcy
Tablice miast w Niemczech
Zdjęcia
Czat online
Randki
Forum
Pytania i odpowiedzi
Wydarzenia
Praca
Oferty dam pracę
Oferty szukam pracy
Zgłoś się do pracy
Agencje pośrednictwa pracy
Poradniki o pracy
Dyskusje o pracy
Kalkulator zarobków brutto-netto
Kalkulator ustawowej emerytury
Cennik ofert pracy
Ogłoszenia drobne
Wszystkie ogłoszenia drobne
Stancje i pokoje
Mieszkania
Motoryzacja
Przewóz osób
Autostop do Niemiec
Autostop do Polski
Porównywarki
Mini pożyczka
Konto bankowe
Internet mobilny
Internet domowy
Prąd w Niemczech
Gaz w Niemczech
Ubezpieczenie auta
Wakacje all inclusive
Pozostałe
Baza firm
Wiadomości
Poradniki
Mapa Niemiec
Reklama na MyPolacy.de
Kontakt z MyPolacy.de
Wszelkie prawa zastrzeżone. Znak MyPolacy.de zastrzeżony zgodnie z decyzją EUIPO o numerze EUIPO 017995157
Aachen
Dodaj temat
0 tematów
Obserwuj dział
Forum MyPolacy.de
Nordrhein-Westfalen
Aachen
Brak tematów
Dodaj temat
Zaloguj się, aby obserwować tematy
Bycie zarejestrowanym użytkownikiem forum
daje Ci nieograniczone możliwości!
Dołącz do nas już dziś.
Zaloguj się
Zarejestruj się
MyPolacy.de - Strona Główna
Regulamin Forum
Najnowsze odpowiedzi
Rangi użytkowników
Moderatorzy
Ustawienia Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Najnowsze tematy
Wyjazd z kiel do rzeszów
Tydzień w Niemczech. Jak spędzić czas?
Wykopki
Implanty - zwrot kosztów w Niemczech
Polska telewizja
Najnowsze odpowiedzi
Tak, tak, nie ma sprawiedliwości na świecie!😂
Ale ja się dzisiaj napchałam tych truskawek! Na obiad były świderki z truskawkami i borówkami, do tego oczywiście jogurt. Makaronu było niewiele, ale tych owoców masa.😉Rosołu jako potrawy nie gotuję. Gotuję wywary z mięsa do różnych zup, ale rosół to w dzieciństwie ostatni raz jadłam. Nawet jak bywam na jakichś chrzcinach, komunii, czy innej podobnej imprezie i czekają już na stołach talerze z makaronem oczekując słynnego rosołku, to ja od razu proszę kelnera żeby zabrał mi ten talerz.
Pierworodny jest zawsze najbardziej kochany bo potem musi przecierac szlak zycia dla nastepnego rodzenstwa, to mlodsze rodzenstwo nigdy sie nie skarzy ale zawsze jest zazdrosne o pozycje tego najstarszego, oj wiem cos na ten temat😄
Oj tam, zeby dobry rosol ugotowac nie trzeba byc bogatym, wystarczy tylko tydzien przed oszczedzac na innym jedzeniu ale nie na truskawkach😂😜
A mnie nie chciało się iść po makaron i zapytyałam, czy zjemy na obiad truskawki z jogurtem, ale mnie wygwizdali i muszę iść po makaron.To Ty rosół na prawdziwym mięsie gotujesz, a nie na kostce rosołowej?😄
Zobacz więcej
Nowi użytkownicy
1993
aktywnych użytkowników
Łącznie:
677775
użytkowników,
162
gości,
23
anonimowych
3053
Wszystkich napisanych tematów
76699
Wszystkich napisanych postów
Anonim
Najnowszy użytkownik
Pokaż więcej