Zarejestruj sięZaloguj się
Dodaj ofertę pracyDodaj ofertę szukam pracyDodaj ogłoszenie drobne
Wszelkie prawa zastrzeżone. Znak MyPolacy.de zastrzeżony zgodnie z decyzją EUIPO o numerze EUIPO 017995157
Dodaj odpowiedź2.8k wyświetleńObserwuj temat
TEMAT: Za Dużo Czasu W Domu o.O
Pati
3 odpowiedzi
Dołączyła: 13.04.2020Płeć: KobietaSkąd: MönchengladbachOnline: ponad rok temuReputacja: 0
kopiuj link

Siemka rodacy. Kto jeszcze czuje ze ma za duzo czasu w domu? Puzzle ulozone, lego zlozone a na CDA wiekszosc premium. ;/ Ma ktos jakies ciekawe hobby domowe? Z gory uprzedzam ze za durne komentarze lub porady z kategorii sprzatania podziekuje. ;)

Cytuj
Avatar użytkownika kellokello1k odpowiedzi
Dołączył: 04.01.2010Płeć: MężczyznaSkąd: Schleswig-HolsteinOnline: 93 dni temuReputacja: 0Ostrzeżenia: 3/3
kopiuj link

Ja sprzątam piwnice, chociaż to nie moje hobby a 2-lata odkladalem to zadanie ,, na potem,, i wreszcie nadszedł czas, mozna sie zdziwić ile człowiek gromadzi niepotrzebnych rzeczy😂

Cytuj
00
Pati
3 odpowiedzi
Dołączyła: 13.04.2020Płeć: KobietaSkąd: MönchengladbachOnline: ponad rok temuReputacja: 0
kopiuj link
cytowana odpowiedź

Ja sprzątam piwnice, chociaż to nie moje hobby a 2-lata odkladalem to zadanie ,, na potem,, i wreszcie nadszedł czas, mozna sie zdziwić ile człowiek gromadzi niepotrzebnych rzeczy😂

"... lub porady z kategorii sprzatania podziekuje. ;)"

Cytuj
00
Anonim
Konto usunięte
kopiuj link
cytowana odpowiedź

Siemka rodacy. Kto jeszcze czuje ze ma za duzo czasu w domu? Puzzle ulozone, lego zlozone a na CDA wiekszosc premium. ;/ Ma ktos jakies ciekawe hobby domowe? Z gory uprzedzam ze za durne komentarze lub porady z kategorii sprzatania podziekuje. ;)

Ja mam, ale nie wiem czy cię zainteresują brydż i sudoku.
Robótki na drutach też nie są złe - to poważna propozycja bez podtekstów. Masz masę wolnego czasu, możesz go poświęcić na naukę obcego języka. Ty wiesz co lubisz i sprawia ci przyjemność, więc wciel to w życie.

Cytuj
00
Pati
3 odpowiedzi
Dołączyła: 13.04.2020Płeć: KobietaSkąd: MönchengladbachOnline: ponad rok temuReputacja: 0
kopiuj link

qt::-12080

Cytuj
00
Pati
3 odpowiedzi
Dołączyła: 13.04.2020Płeć: KobietaSkąd: MönchengladbachOnline: ponad rok temuReputacja: 0
kopiuj link

qt::-12080

Cytuj
00
Anonim
Konto usunięte
kopiuj link
cytowana odpowiedź

qt::-12080


Zmień przegladarkę i bedzoesz mogła normalnie pisać. 
MP, nie lubi Firefox-a

Cytuj
00
Anonim
Konto usunięte
kopiuj link
cytowana odpowiedź

-

Hmmm. Prace przy kompku skończyłem w zeszłym tygodniu. Od poniedziałku już siedzę w firmie. Gotuje córcia, zwierzątko domowe? Nie mam, ale mam szkraba którego wszędzie pełno i  mój ratunek, to ogródek za drzwiami. Nie znam więc tych problemów.
Wspólczuję jednak ludziom, którzy faktycznie są skazani na te wszystkie "przyjemności".

Cytuj
00
Anonim
Konto usunięte
kopiuj link
cytowana odpowiedź

-

Nie mam nic przeciwko temu, skoro to przyjemnośc. Ja jednak lubię coś robić. Lubię wyjść na spacer. Lubię obserwowoać jak owoce , czy tez warzywka rosną. Pomysleć że kilka dni tremu człowiek wrzucił taką kuleczkę do ziemi, a to już czerwone listki ma. Buraczki bedą. Rzodkiewka, czy też sałata. One wszystkie naszybciej wyłażą. Lubię roślinki. Obrzeża obsiałem kwiatami, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Ważne , że każdy ma , co lubi.

Cytuj
00
Anonim
Konto usunięte
kopiuj link
cytowana odpowiedź

-

Hmmmm.
Nigdy nie zadowalały mnie namiastki. Doniczka jest podobnie namiastką ogródka, jak garść czarnej porzeczki, namiastką witaminy C.
Można by się zgłębić w temacie , ale stanie sie mało smaczny, więc pozostańmy przy tym ,że każdy ma co lubi, lub lubi to co ma. Ważne że jest z tym szczęśliwy.

Cytuj
00
Dodaj odpowiedź
Zaloguj się, aby obserwować tematyBycie zarejestrowanym użytkownikiem forum
daje Ci nieograniczone możliwości!
Dołącz do nas już dziś.Zaloguj sięZarejestruj się
😊😉😄😜😂

Najnowsze tematy

Najnowsze odpowiedzi

Zobacz więcej

Nowi użytkownicy

  • Avatar użytkownika Matys
  • Avatar użytkownika Marta
  • Avatar użytkownika Pablo
  • Avatar użytkownika beata5
  • Avatar użytkownika Jacek
  • Avatar użytkownika Samir
  • Avatar użytkownika Robert
  • Avatar użytkownika marcin_pp
  • Avatar użytkownika Krzysiek
  • Avatar użytkownika Dominika
  • Avatar użytkownika Angelika
  • Avatar użytkownika Yves
  • Avatar użytkownika Tomek
  • Avatar użytkownika Babeczka 78
1993 aktywnych użytkownikówŁącznie: 677775 użytkowników, 162 gości, 23 anonimowych
3053 Wszystkich napisanych tematów76699 Wszystkich napisanych postówAnonim Najnowszy użytkownik
Pokaż więcej