Siemka rodacy. Kto jeszcze czuje ze ma za duzo czasu w domu? Puzzle ulozone, lego zlozone a na CDA wiekszosc premium. ;/ Ma ktos jakies ciekawe hobby domowe? Z gory uprzedzam ze za durne komentarze lub porady z kategorii sprzatania podziekuje. ;)
Ja sprzątam piwnice, chociaż to nie moje hobby a 2-lata odkladalem to zadanie ,, na potem,, i wreszcie nadszedł czas, mozna sie zdziwić ile człowiek gromadzi niepotrzebnych rzeczy😂
Ja sprzątam piwnice, chociaż to nie moje hobby a 2-lata odkladalem to zadanie ,, na potem,, i wreszcie nadszedł czas, mozna sie zdziwić ile człowiek gromadzi niepotrzebnych rzeczy😂
"... lub porady z kategorii sprzatania podziekuje. ;)"
Siemka rodacy. Kto jeszcze czuje ze ma za duzo czasu w domu? Puzzle ulozone, lego zlozone a na CDA wiekszosc premium. ;/ Ma ktos jakies ciekawe hobby domowe? Z gory uprzedzam ze za durne komentarze lub porady z kategorii sprzatania podziekuje. ;)
Ja mam, ale nie wiem czy cię zainteresują brydż i sudoku.
Robótki na drutach też nie są złe - to poważna propozycja bez podtekstów. Masz masę wolnego czasu, możesz go poświęcić na naukę obcego języka. Ty wiesz co lubisz i sprawia ci przyjemność, więc wciel to w życie.
qt::-12080
Zmień przegladarkę i bedzoesz mogła normalnie pisać.
MP, nie lubi Firefox-a
-
Hmmm. Prace przy kompku skończyłem w zeszłym tygodniu. Od poniedziałku już siedzę w firmie. Gotuje córcia, zwierzątko domowe? Nie mam, ale mam szkraba którego wszędzie pełno i mój ratunek, to ogródek za drzwiami. Nie znam więc tych problemów.
Wspólczuję jednak ludziom, którzy faktycznie są skazani na te wszystkie "przyjemności".
-
Nie mam nic przeciwko temu, skoro to przyjemnośc. Ja jednak lubię coś robić. Lubię wyjść na spacer. Lubię obserwowoać jak owoce , czy tez warzywka rosną. Pomysleć że kilka dni tremu człowiek wrzucił taką kuleczkę do ziemi, a to już czerwone listki ma. Buraczki bedą. Rzodkiewka, czy też sałata. One wszystkie naszybciej wyłażą. Lubię roślinki. Obrzeża obsiałem kwiatami, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Ważne , że każdy ma , co lubi.
-
Hmmmm.
Nigdy nie zadowalały mnie namiastki. Doniczka jest podobnie namiastką ogródka, jak garść czarnej porzeczki, namiastką witaminy C.
Można by się zgłębić w temacie , ale stanie sie mało smaczny, więc pozostańmy przy tym ,że każdy ma co lubi, lub lubi to co ma. Ważne że jest z tym szczęśliwy.
Zaloguj się, aby obserwować tematyBycie zarejestrowanym użytkownikiem forum