Moja babcia sama piekla chleby i tez najbardziej lubialem skorke pocierana czosnkiem z sola ale tez na slodko takie chleb wiejski prosto z pieca ze smietana i cukrem😜😜😜😜😜 na samo wspomnienie zrobilem sie glodny wiec ide pomieszac w garach😉
Tak to i u mnie było. Dostawałam na cukierki, czy loda, a leciałam po chleb, skórkę z wierzchu zjadałam, a resztę świnka dostawała w prezencie. 😄
Dzisiaj robie na obiad placki ziemniaczane, najgorsze jest to tarcie ziemniakow na tarce ale jakos przezyje w imie walorow smakowych😜😂
O mamusiu, jak ja bym zjadła takich placków! Dzisiaj już nie zdobię, jutro przychodzi malarz obejrzeć mieszkanie i jakiś specjalista od wentylacji na kontrolę, pojutrze mam fryzjera o 12.oo, a później jedziemy do znajomych, w piątek w południe wizyta u lekarza, ale weekend wolny i napcham się placków do upadłego! Ale narobiłeś mi smaka! 😄
Ło Matko Boska, kiedy Ty znajdziesz czas na to wszystko! przeciez musisz jeszcze zakupy zrobic i obiady gotowac no troche pospac😂
Do weekendu to jeszcze troche, narazie narobie Ci smaka😜😄😄
ja jadlem z sosem miesnym a mamuska tradycyjnie bez zadnych dodatkow😉
O mamusiu, jak ja bym zjadła takich placków! Dzisiaj już nie zdobię, jutro przychodzi malarz obejrzeć mieszkanie i jakiś specjalista od wentylacji na kontrolę, pojutrze mam fryzjera o 12.oo, a później jedziemy do znajomych, w piątek w południe wizyta u lekarza, ale weekend wolny i napcham się placków do upadłego! Ale narobiłeś mi smaka! 😄
Czyli zapowiada sie u Ciebie remoncik w domu, nie zazdroszcze😠
Ło Matko Boska, kiedy Ty znajdziesz czas na to wszystko! przeciez musisz jeszcze zakupy zrobic i obiady gotowac no troche pospac😂
Dopiero w czwartek będę w domu w Niemczech i jakoś się ze wszystkim uwinę, luzik! 😄
Do weekendu to jeszcze troche, narazie narobie Ci smaka😜😄😄ja jadlem z sosem miesnym a mamuska tradycyjnie bez zadnych dodatkow😉
Piękne, ale ja też bez żadnych dodatków. Tak było od zawsze, że mama smażyła, a wszyscy od razu podbierali takie gorące i jadło się bez dodatków. 😊
Czyli zapowiada sie u Ciebie remoncik w domu, nie zazdroszcze😠
Żaden remont, przemalować tylko ściany. Mogłabym sama, ale facet jest do tego lepszy. 😄 Ja pojadę, a rodzinka dopilnuje. 😉
Żaden remont, przemalować tylko ściany. Mogłabym sama, ale facet jest do tego lepszy. 😄 Ja pojadę, a rodzinka dopilnuje. 😉
Poczatkowo myslem ze mieszkanie w DE bedziesz malowala a tu wychodzi ze rancho w Polsce😄
to trafil Ci sie urlop ale w swoim domu zawsze najlepiej, ja jak jestem w Polsce trzy dni to juz tesknie za swoim mieszkankiem w DE, w Stanach tez jak bylem to pierwsze dwa tygodnie jakos bylo mi dobrze, trzeci tydzien jeszcze jako tako a pozniej juz odliczalem dni do powrotu😉
Poczatkowo myslem ze mieszkanie w DE bedziesz malowala a tu wychodzi ze rancho w Polsce😄to trafil Ci sie urlop ale w swoim domu zawsze najlepiej, ja jak jestem w Polsce trzy dni to juz tesknie za swoim mieszkankiem w DE, w Stanach tez jak bylem to pierwsze dwa tygodnie jakos bylo mi dobrze, trzeci tydzien jeszcze jako tako a pozniej juz odliczalem dni do powrotu😉
Mnie Oleś wszędzie się podoba, ale oczywiście moim miejscem docelowym jest Polska, ze wszystkimi jej słabościami. Ale tylko tu czuję się u siebie.
Wiem też, że żaden dupek nie powie mi: Jak ci się coś nie podoba, to wracaj do siebie! 😜
Zaloguj się, aby obserwować tematyBycie zarejestrowanym użytkownikiem forum