Zarejestruj sięZaloguj się
Dodaj ofertę pracyDodaj ofertę szukam pracyDodaj ogłoszenie drobne
Wszelkie prawa zastrzeżone. Znak MyPolacy.de zastrzeżony zgodnie z decyzją EUIPO o numerze EUIPO 017995157
Dodaj odpowiedź473.5k wyświetleniaObserwuj temat
TEMAT: Dzis prawdziwych pierogow juz nie ma?
Avatar użytkownika JestemJestem5.6k odpowiedzi
Dołączyła: 23.12.2019Płeć: KobietaSkąd: BerlinOnline: terazReputacja: 0
kopiuj link
cytowana odpowiedź

Moja babcia sama piekla chleby i tez najbardziej lubialem skorke pocierana czosnkiem z sola ale tez na slodko takie chleb wiejski prosto z pieca ze smietana i cukrem😜😜😜😜😜 na samo wspomnienie zrobilem sie glodny wiec ide pomieszac w garach😉

Tak to i u mnie  było. Dostawałam na cukierki, czy loda, a leciałam po chleb, skórkę z wierzchu zjadałam, a resztę świnka dostawała w prezencie.  😄

Cytuj
00
Avatar użytkownika JestemJestem5.6k odpowiedzi
Dołączyła: 23.12.2019Płeć: KobietaSkąd: BerlinOnline: terazReputacja: 0
kopiuj link
cytowana odpowiedź

Dzisiaj robie na obiad placki ziemniaczane, najgorsze jest to tarcie ziemniakow na tarce ale jakos przezyje w imie walorow smakowych😜😂

O mamusiu, jak ja bym zjadła takich placków!  Dzisiaj już nie zdobię, jutro przychodzi malarz obejrzeć mieszkanie i jakiś specjalista od wentylacji na kontrolę, pojutrze mam fryzjera o 12.oo, a później jedziemy do znajomych, w piątek w południe wizyta u lekarza, ale weekend wolny i napcham się placków do upadłego! Ale narobiłeś mi smaka!  😄

Cytuj
00
Avatar użytkownika olleKolleK10.1k odpowiedzi
Dołączył: 26.03.2021Płeć: MężczyznaSkąd: SchleswigOnline: terazReputacja: 0
kopiuj link

Ło Matko Boska, kiedy Ty znajdziesz czas na to wszystko! przeciez musisz jeszcze zakupy zrobic i obiady gotowac no troche pospac😂

Cytuj
00
Avatar użytkownika olleKolleK10.1k odpowiedzi
Dołączył: 26.03.2021Płeć: MężczyznaSkąd: SchleswigOnline: terazReputacja: 0
kopiuj link

Do weekendu to jeszcze troche, narazie narobie Ci smaka😜😄😄

ja jadlem z sosem miesnym a mamuska tradycyjnie bez zadnych dodatkow😉

Cytuj
00
Avatar użytkownika olleKolleK10.1k odpowiedzi
Dołączył: 26.03.2021Płeć: MężczyznaSkąd: SchleswigOnline: terazReputacja: 0
kopiuj link
cytowana odpowiedź

O mamusiu, jak ja bym zjadła takich placków!  Dzisiaj już nie zdobię, jutro przychodzi malarz obejrzeć mieszkanie i jakiś specjalista od wentylacji na kontrolę, pojutrze mam fryzjera o 12.oo, a później jedziemy do znajomych, w piątek w południe wizyta u lekarza, ale weekend wolny i napcham się placków do upadłego! Ale narobiłeś mi smaka!  😄

Czyli zapowiada sie u Ciebie remoncik w domu, nie zazdroszcze😠

Cytuj
00
Avatar użytkownika JestemJestem5.6k odpowiedzi
Dołączyła: 23.12.2019Płeć: KobietaSkąd: BerlinOnline: terazReputacja: 0
kopiuj link
cytowana odpowiedź

Ło Matko Boska, kiedy Ty znajdziesz czas na to wszystko! przeciez musisz jeszcze zakupy zrobic i obiady gotowac no troche pospac😂

Dopiero w czwartek będę w domu w Niemczech i jakoś się ze wszystkim uwinę, luzik!  😄

Cytuj
00
Avatar użytkownika JestemJestem5.6k odpowiedzi
Dołączyła: 23.12.2019Płeć: KobietaSkąd: BerlinOnline: terazReputacja: 0
kopiuj link
cytowana odpowiedź

Do weekendu to jeszcze troche, narazie narobie Ci smaka😜😄😄ja jadlem z sosem miesnym a mamuska tradycyjnie bez zadnych dodatkow😉

Piękne, ale ja też bez żadnych dodatków. Tak było  od zawsze, że mama smażyła, a wszyscy od razu podbierali takie gorące i jadło się bez dodatków. 😊

Cytuj
00
Avatar użytkownika JestemJestem5.6k odpowiedzi
Dołączyła: 23.12.2019Płeć: KobietaSkąd: BerlinOnline: terazReputacja: 0
kopiuj link
cytowana odpowiedź

Czyli zapowiada sie u Ciebie remoncik w domu, nie zazdroszcze😠

Żaden remont, przemalować tylko ściany. Mogłabym sama, ale facet jest do tego lepszy. 😄 Ja pojadę, a rodzinka dopilnuje. 😉

Cytuj
00
Avatar użytkownika olleKolleK10.1k odpowiedzi
Dołączył: 26.03.2021Płeć: MężczyznaSkąd: SchleswigOnline: terazReputacja: 0
kopiuj link
cytowana odpowiedź

Żaden remont, przemalować tylko ściany. Mogłabym sama, ale facet jest do tego lepszy. 😄 Ja pojadę, a rodzinka dopilnuje. 😉

Poczatkowo myslem ze mieszkanie w DE bedziesz malowala a tu wychodzi ze rancho w Polsce😄
to trafil Ci sie urlop ale w swoim domu zawsze najlepiej, ja jak jestem w Polsce trzy dni to juz tesknie za swoim mieszkankiem w DE, w Stanach tez jak bylem to pierwsze dwa tygodnie jakos bylo mi dobrze, trzeci tydzien jeszcze jako tako a pozniej juz odliczalem dni do powrotu😉

Cytuj
00
Avatar użytkownika JestemJestem5.6k odpowiedzi
Dołączyła: 23.12.2019Płeć: KobietaSkąd: BerlinOnline: terazReputacja: 0
kopiuj link
cytowana odpowiedź

Poczatkowo myslem ze mieszkanie w DE bedziesz malowala a tu wychodzi ze rancho w Polsce😄to trafil Ci sie urlop ale w swoim domu zawsze najlepiej, ja jak jestem w Polsce trzy dni to juz tesknie za swoim mieszkankiem w DE, w Stanach tez jak bylem to pierwsze dwa tygodnie jakos bylo mi dobrze, trzeci tydzien jeszcze jako tako a pozniej juz odliczalem dni do powrotu😉

Mnie Oleś wszędzie się podoba, ale oczywiście moim miejscem docelowym jest Polska, ze wszystkimi jej słabościami. Ale tylko tu czuję się u siebie.
Wiem też, że żaden dupek nie powie mi: Jak ci się coś nie podoba, to wracaj do siebie! 😜

Cytuj
00
Dodaj odpowiedź
Zaloguj się, aby obserwować tematyBycie zarejestrowanym użytkownikiem forum
daje Ci nieograniczone możliwości!
Dołącz do nas już dziś.Zaloguj sięZarejestruj się
😊😉😄😜😂

Najnowsze tematy

Najnowsze odpowiedzi

Zobacz więcej

Nowi użytkownicy

  • Avatar użytkownika Matys
  • Avatar użytkownika Marta
  • Avatar użytkownika Pablo
  • Avatar użytkownika beata5
  • Avatar użytkownika Jacek
  • Avatar użytkownika Samir
  • Avatar użytkownika Robert
  • Avatar użytkownika marcin_pp
  • Avatar użytkownika Krzysiek
  • Avatar użytkownika Dominika
  • Avatar użytkownika Angelika
  • Avatar użytkownika Yves
  • Avatar użytkownika Tomek
  • Avatar użytkownika Babeczka 78
1994 aktywnych użytkownikówŁącznie: 677543 użytkowników, 104 gości, 73 anonimowych
3050 Wszystkich napisanych tematów76634 Wszystkich napisanych postówAnonim Najnowszy użytkownik
Pokaż więcej