Witam chciałbym odświeżyć temat i spytać czy jest tu ktos po egzaminie z GQ- Grund Qualifikation chciałbym wiedziec jak to wyglada ile pytan itp...
Cytuj
Dodaj odpowiedź
Zaloguj się, aby obserwować tematyBycie zarejestrowanym użytkownikiem forum daje Ci nieograniczone możliwości!Dołącz do nas już dziś.Zaloguj sięZarejestruj się