Kochani potrzebuje pilnie porady Opisze w skrocie. Dzisiaj podpisalismy umowe na wynajem domu . termin wprowadzenia mamy na 15 lipiec 2024. Czy od takiej umowe mozna anulowac? Wyslalismy juz kaucje i dostalismy klucz na ewentualne przygotowanie domu przed przeprowadzka. Czy jest jakis termin w ktorym mozna odstapic od takiej umowy bez ponoszenia kosztow? Prosze pomozcie...
Zaloguj się, aby obserwować tematyBycie zarejestrowanym użytkownikiem forum