Zarejestruj sięZaloguj się
Dodaj ofertę pracyDodaj ofertę szukam pracyDodaj ogłoszenie drobne
Wszelkie prawa zastrzeżone. Znak MyPolacy.de zastrzeżony zgodnie z decyzją EUIPO o numerze EUIPO 017995157
Avatar użytkownika SebastianSebastian0 odpowiedzi
Dołączył: 10.07.2017Płeć: MężczyznaSkąd: ŻagańOnline: ponad rok temuReputacja: 0
kopiuj link

witam i proszę o pomoc miałem wypadek w pracy w de posiadam ubezpieczenie KKH ,szpital w de zrobił mi zdięcia RTG lecz nic nie stwierdził i skierował mnie do leczenia w Polsce u lekarza rodzinnego ,w Polsce leżałem w szpitalu i stwierdzono pęknięcie podstawy czaszki i złamane żebro ,czy coś mi się należy z zakładu pracy czy z KKH ,i komu musze wysłać wypis ze szpitala czy do KKH czy do zakładu pracy. z góry dziękuje za pomoc.

Cytuj
Dodaj odpowiedź
Zaloguj się, aby obserwować tematyBycie zarejestrowanym użytkownikiem forum
daje Ci nieograniczone możliwości!
Dołącz do nas już dziś.Zaloguj sięZarejestruj się
😊😉😄😜😂

Najnowsze tematy

Najnowsze odpowiedzi

Zobacz więcej

Nowi użytkownicy

  • Avatar użytkownika Matys
  • Avatar użytkownika Marta
  • Avatar użytkownika Pablo
  • Avatar użytkownika beata5
  • Avatar użytkownika Jacek
  • Avatar użytkownika Samir
  • Avatar użytkownika Robert
  • Avatar użytkownika marcin_pp
  • Avatar użytkownika Krzysiek
  • Avatar użytkownika Dominika
  • Avatar użytkownika Angelika
  • Avatar użytkownika Yves
  • Avatar użytkownika Tomek
  • Avatar użytkownika Babeczka 78
1993 aktywnych użytkownikówŁącznie: 677775 użytkowników, 162 gości, 23 anonimowych
3053 Wszystkich napisanych tematów76699 Wszystkich napisanych postówAnonim Najnowszy użytkownik
Pokaż więcej