Zadne nie jest dobre.
Na koniec dnia wydasz wiecej na ubezpieczenie niz na leczenie zebow.
Odkladaj miesiecznie sume na ktora Cie stac i nie zmarnujesz w ten sposob pieniedzy..
Zaloguj się, aby obserwować tematyBycie zarejestrowanym użytkownikiem forum