Forum MyPolacy.de
Najlepsze forum dla Polaków w Niemczech
Strona główna
Zarejestruj się
Zaloguj się
Dodaj ofertę pracy
Dodaj ofertę szukam pracy
Dodaj ogłoszenie drobne
Społeczność
Polacy w Niemczech
Tablica Niemcy
Tablice miast w Niemczech
Zdjęcia
Czat online
Randki
Forum
Pytania i odpowiedzi
Wydarzenia
Praca
Oferty dam pracę
Oferty szukam pracy
Zgłoś się do pracy
Agencje pośrednictwa pracy
Poradniki o pracy
Dyskusje o pracy
Kalkulator zarobków brutto-netto
Kalkulator ustawowej emerytury
Cennik ofert pracy
Ogłoszenia drobne
Wszystkie ogłoszenia drobne
Stancje i pokoje
Mieszkania
Motoryzacja
Przewóz osób
Autostop do Niemiec
Autostop do Polski
Porównywarki
Mini pożyczka
Konto bankowe
Internet mobilny
Internet domowy
Prąd w Niemczech
Gaz w Niemczech
Ubezpieczenie auta
Wakacje all inclusive
Pozostałe
Baza firm
Wiadomości
Poradniki
Mapa Niemiec
Reklama na MyPolacy.de
Kontakt z MyPolacy.de
Wszelkie prawa zastrzeżone. Znak MyPolacy.de zastrzeżony zgodnie z decyzją EUIPO o numerze EUIPO 017995157
Ratzeburg
Dodaj temat
0 tematów
Obserwuj dział
Forum MyPolacy.de
Schleswig-Holstein
Ratzeburg
Brak tematów
Dodaj temat
Zaloguj się, aby obserwować tematy
Bycie zarejestrowanym użytkownikiem forum
daje Ci nieograniczone możliwości!
Dołącz do nas już dziś.
Zaloguj się
Zarejestruj się
MyPolacy.de - Strona Główna
Regulamin Forum
Najnowsze odpowiedzi
Rangi użytkowników
Moderatorzy
Ustawienia Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Najnowsze tematy
Wyjazd z kiel do rzeszów
Tydzień w Niemczech. Jak spędzić czas?
Wykopki
Implanty - zwrot kosztów w Niemczech
Polska telewizja
Najnowsze odpowiedzi
A ja byłam dzisiaj zabiegana na😊
A to już dzisiaj? Podobno to bardzo droga impreza dla kibiców.Może i dobrze,😄
Dzisiaj ugotowalem zupe kalafiorowa podobnie jak Ty ugotowac kalafior, ziemniaki, jajeczko ale jakos tak wyszlo bardziej na zyczenie mamy ze wyszla tylko zupa, ziemniaki mlode tez kupilem, ktore z naszymi polskimi mlodymi ziemniakami nie maja nic wspolnego i glownie chyba dlatego jest zupa a nie drugie danie, mysle ze na takie mlode ziemniaki ze skorka to jeszcze za wczesnie, zapewne w lipcu dopiero beda😜na derer tradycyjnie truskawki ze smietana😄
Nie jutro a juz dzisiaj, wlasnie reprezentacja Meksyku gra z RPA i meksyki prowadza 1:0. szkoda ze Polacy sie nie zakwalifikowali wiec teraz kibicuje naszym Niemcom, ktorzy beda grac w niedziele z reprezentacja Curacao😄
To chyba już jutro będą grali w Meksyku!😉
Zobacz więcej
Nowi użytkownicy
1994
aktywnych użytkowników
Łącznie:
677543
użytkowników,
104
gości,
73
anonimowych
3050
Wszystkich napisanych tematów
76634
Wszystkich napisanych postów
Anonim
Najnowszy użytkownik
Pokaż więcej