Ta oferta pracy znajduje się w archiwum!Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Elektryka / Energetyka

Atrakcyjna praca dla elektryków w niemieckiej firmie w okolicach Sztutgartu.

Nr. 244424 Stuttgart dodane przez
  • Wymiar pracy: Pełen
  • Wymagany język niemiecki: Komunikatywny
  • typowe obowiązki z tej branży
  • wykształcenie i doświadczenie w wykonywanym zawodzie. Umiejętność porozumiewania się po niemiecku na budowie.
  • Atrakcyjną pracę w stabilnej firmie
  • Od: 2500€
  • Do: 3000€

Szukamy elektryków na budowy. Nie wykonuje się żadnych prac murarskich . Wyłącznie prace dla elektryków. Oczekuje się dobrej znajomości zawodu i umiejętności porozumiewania się po niemiecku. Stawka za godzinę od 13 do 15 Euro brutto. Do tego dieta do 1200 Euro miesięcznie. Możliwość zaliczek i nadgodzin. Pomagamy we wszystkich sprawach.Praca od zaraz. Jest to praca w Niemczech południowo zachodnich. Zjazdy do Polski są rzadkie. Raz na półtora miesiąca. Za to zarobek jest wysoki. Praca od zaraz albo po uzgodnieniu terminu. Odpowiadamy na każde poważne zgłoszenie.

Polub to!
Wybrane specjalnie dla Ciebie
Otrzymuj aktualne oferty pracy