Ta oferta pracy znajduje się w archiwum!Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Budownictwo / Architektura

Atrakcyjna praca dla hydraulików w niemieckiej firmie w okolicach Sztutgartu.

Nr. 244423 Stuttgart dodane przez
  • Wymiar pracy: Pełen
  • Wymagany język niemiecki: Komunikatywny
  • typowe obowiązki z tej branży
  • Wykształcenie minimum zawodowe. Co najmniej trzy lata w zawodzie hydraulika. Doświadczenie w Niemczech
  • stabilną pracę , punktualne wypłaty. Większość pracowników tej firmy pracuje w niej od wielu lat. .Możliwość zaliczek i nadgodzin.
  • Od: 2500€
  • Do: 3000€

Praca dla monterów instalacji sanitarnych i grzewczych z doświadczeniem w Niemczech. Konieczna jest przynajmniej komunikatywna znajomość niemieckiego oraz uczciwość i dobra znajomość zawodu. Za to dostanienie wysokie wyngrodzeniue i diety do 1200 Euro miesięcznie bez podatku do pensji. We wszystkich sprawach i przy podpisaniu umowy pomożemy. Jest topracodawca, którego znamy. Można na nim polegać. Praca jest w okolicach Sututgartu, Franfurtu nad Menem i Monachium czyli dla ludzi , którzy nie muszą często zjeżdżać do Polski. Prosimy o zgłoszenia tylko od preacowników, którzy szukają lepszej i dającej perspektywę na przyszłość pracy. Jeśli jesteście solidni i dobrzy to możecie tutaj pracować do renty. Praca od zaraz albo po uzgodnieniu terminu. Odpowiadamy na każde poważne zapytanie.

Polub to!
Wybrane specjalnie dla Ciebie
Otrzymuj aktualne oferty pracy