Ta oferta pracy znajduje się w archiwum!Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier / Wózki widłowe

Magazynier/ Komisjonowanie okolice Frankfurt am Main

Nr. 253416 Frankfurt am Main dodane przez
  • Wymiar pracy: Pełen
  • Wymagany język niemiecki: Komunikatywny
  • Magazynier/ Komisjonowanie Kelsterbach
  • Chę do pracy
  • pracay z Niemiecka Firma
  • Od: 1€
  • Do: 1€

Opis stanowiska: – Praca w magazynie za pomocą wózka widłowego (szkolenie robimy na miejscu) – Komisjonowanie produktów dla dużej sieci drogeryjnej – Praca w systemieod 15.00 do 23.00 (od poniedziałku do piątku) Wymagania: – Umiejętność pracy w grupie, sprawnosc w przyswajaniu nowych poleceń – Dokladność, sumienność, sprawnosc w wykonawaniu powierzonych zadań – Mile widziana znajomosc języka niemieckiego Oferujemy: – Niemiecką umowę o pracę oraz ubezpieczenie zdrowotne – Wynagrodzenie 9,96 Euro Brutto/godzine od Kwietnia juz 10,15Euro Brutto / godzine – Opieke polskojezycznego dysponenta personalnego

Polub to!
Frankfurt am Main, ostatnio online:
Wybrane specjalnie dla Ciebie
Otrzymuj aktualne oferty pracy