Operator wózka widłowego (boczyn wysokiego składu badz czołowy 6 wideł)

Nr. 253439 Polska dodane przez
Pamiętaj, by zachować bezpieczeństwo i zapoznać się z zasadami aplikacji opisanymi w ofercie.
  • Wymiar pracy: Pełen
  • Wymagany język niemiecki: Nie
  • - Obsluga wozka widlowego – wozek widlowy boczny wyoskiego skladowania lub wozek widlowy czolowy z 6 widlami (do zaladunku i rozladunku LKW)
  • - Zaladunek i rozladunek towaru (magazyn z napojami)
  • - Praca w systemie zmianowym
  • - Doswiadczenie w obsludze wozka widlowego - wozek widlowy boczny wyoskiego skladowania lub wozek widlowy czolowy z 6 widlami (do zaladunku i rozladunku LKW)
  • - Posiadanie odpowiednich uprawnien – niemieckich uprawnien na wozki widlowe
  • - Elastycznosc, odpowiedzialnosc oraz umiejetnosc pracy w zespole
  • - Gotowosc do podjecia pracy na terenie Niemiec na dluzszy okres czasu
  • - Znajomosc jezyka niemieckiego umozliwiajaca przeczytanie informacji wyswietlanych na skanerze (A1)
  • - Prawo jazdy kat. B oraz posiadanie wlasnego srodka transportu bedzie dodatkowym atutem
  • - Wynagrodzenie 11.50 € brutto / h
  • - Legalna praca na terenie Niemiec (umowa z niemiecka Firma)
  • - Zakwaterowanie platne 150€ miesiecznie (odliczane od wynagrodzenia), w pelni wyposazone pokoje 2 - 3 osobowe z kuchnia i lazienka oddalone okolo 20 km od miejsca pracy
  • - Prace na dluzszy okres czasu
  • - Pomoc przy zameldowaniu w miejscu zakwaterowania, urzedzie skarbowym

Twoje zadania: - Obsluga wozka widlowego – wozek widlowy boczny wyoskiego skladowania lub wozek widlowy czolowy z 6 widlami (do zaladunku i rozladunku LKW) - Zaladunek i rozladunek towaru - Praca w systemie zmianowym Czego oczekujemy: - Doswiadczenie w obsludze wozka widlowego - wozek widlowy boczny wyoskiego skladowania lub wozek widlowy czolowy z 6 widlami (do zaladunku i rozladunku LKW) - Posiadanie odpowiednich uprawnien – niemieckich uprawnien na wozki widlowe - Elastycznosc, odpowiedzialnosc oraz umiejetnosc pracy w zespole - Gotowosc do podjecia pracy na terenie Niemiec na dluzszy okres czasu - Znajomosc jezyka niemieckiego umozliwiajaca przeczytanie informacji wyswietlanych na skanerze (A1) - Prawo jazdy kat. B oraz posiadanie wlasnego srodka transportu bedzie dodatkowym atutem Co oferujemy: - Wynagrodzenie 11.50 € brutto / h - Legalna praca na terenie Niemiec (umowa z niemiecka Firma) - Tresc umowy rowniez w jezyku polskim - Zakwaterowanie platne 150€ miesiecznie (odliczane od wynagrodzenia), w pelni wyposazone pokoje 2 - 3 osobowe z kuchnia i lazienka oddalone okolo 20 km od miejsca pracy - Prace na dluzszy okres czasu - Pomoc przy zameldowaniu w miejscu zakwaterowania, urzedzie skarbowym

Polub to!
Wybrane specjalnie dla Ciebie
Otrzymuj aktualne oferty pracy