PRACA W SZKLARNI!ZATRUDNIAMY NOWYCH PRACOWNIKÓW OD TERAZ !!!

Nr. 254136 Wittstock/Dosse Fretzdorf dodane przez
Pamiętaj, by zachować bezpieczeństwo i zapoznać się z zasadami aplikacji opisanymi w ofercie.
  • Wymiar pracy: Pełen
  • Wymagany język niemiecki: Nie
  • Zakres zadań: • sortowanie papryki • śćinka papryki • sortowanie bakłażanów • śćinka bakłażanów • zakręcenie roślin o sznukri • inne prace produkcyjne Nie wymagamy doświadczenia pracy w szklarni i znajomości języka niemieckiego.
  • Ta oferta jest dla Ciebie jeśli Masz: • wysoką motywację do pracy! • zręczność i umiejętność szybkiego uczenia się • dyspozycyjność do pracy w wysokich temperaturach • gotowość do pobytu na dłuższy albo krótki okres czasu w niemiec
  • otrzymasz od nas: • stawkę godzinową 9,35€ brutto • punktualną wypłate • 25 płatnych dni urlopu rocznie • zakwaterowanie • ubezpieczenie zdrowotne • przy dobrej wykonanej pracy mozliwość przedłużenia umowy, lub na stałe • legalną pracę za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie • dopi

ZATRUDNIAMY TAKZE PRACOWIKóW KTRóRZY MIELI SAMODZIELNOSC/ ARTYSCI ITD. SZUKAMY PRACOWNIKOW Z AKTUALNYM POBYTEM W NIEMCZECH Wspólnie znajdziemy rozwiązania krótkoterminowe, gdy tylko będzie możliwy powrót do normalnego życia zawodowego. Jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy? Napisz do nas, zadzwoń lub przyjdź do naszego biura. Zapraszamy!

Polub to!
Adres
Wittstock/Dosse Fretzdorf, Jägerstraße 1-4
Wybrane specjalnie dla Ciebie
Otrzymuj aktualne oferty pracy