Ta oferta pracy znajduje się w archiwum!Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier / Wózki widłowe

Magazynier - Komisjoner - praca Niemcy od zaraz

Nr. 226209 Kremmen dodane przez
  • Wymiar pracy: Pełen
  • Wymagany język niemiecki: Nie
  • Zakres obowiązków: przygotowanie zamówień do wysyłki na meble, materace, pościel, dekoracje itp., obsługa wózka widłowego, dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • Wymagania: uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym, umiejętność szybkiego uczenia się, dobra organizacja pracy;
  • Oferujemy: pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech, wynagrodzenie godzinowe+ premie, zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,

Miejsca pracy: Niemcy, Kammlach Zakres obowiązków: przygotowanie zamówień do wysyłki na meble, materace, pościel, dekoracje itp., obsługa wózka widłowego, dbanie o porządek w miejscu pracy; Wymagania: uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym, umiejętność szybkiego uczenia się, dobra organizacja pracy; Oferujemy: pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech, wynagrodzenie godzinowe+ premie, zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy, opiekę polskiego koordynatora, dojazd do i z pracy, pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych.

Polub to!
Katowice, ostatnio online:
Wybrane specjalnie dla Ciebie
Otrzymuj aktualne oferty pracy