Ta oferta pracy znajduje się w archiwum!Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Różne / nietypowe

DYSPONENT z językiem niemieckim

Nr. 246498 Stuttgart dodane przez
  • Wymiar pracy: Pełen
  • Wymagany język niemiecki: W mowie i piśmie
  • Organizacja przeładunku, pakowanie, nadawanie przesyłek krajowych oraz zagranicznych
  • Organizacja w dziale wysyłkowym oraz spedycyjnym
  • Ścisła współpraca z działem logistyki magazynowej
  • Koordynacja terminów
  • Opracowywanie reklamacji
  • Obsługa klienta (telefoniczna, piemna)
  • Wieloletnie doświadczenie zawodowe lub wykształcenie jako dysponent lub wykształcenie w dziedziniie logistyki magazynowej ze świadectwem wykształcenia w dziedzinie związanej z handlem
  • Doświadczenie w dziedzinach: logistyka magazynowa, rachunkowość, serwis lub doświadczenie z działu obsługi szkód
  • Ukierunkowanie na obsługę klienta
  • Wysokie zdolnoności komunikacyjne oraz organizacyjne
  • Znajomość języka polskiego (w mowie i piśmie)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Zatrudnienie bezpośrednio u klienta
  • Interesujące możliwości rozwoju
  • Długoletnią perspekywę pracy
  • Różnorodny zakres obowiązków w rozwojowej branży
  • Stosowny okres wdrażania do nowych obowiązków
  • Zarobki 2500€ brutto m-c
  • Od: 2500€

Jako jeden z największych dostawców usług HR, stawiamy na atrakcyjne miejsca pracy, uczciwe warunki, różnorodne możliwości rozwoju i osobiste wsparcie pracowników. Dla naszego klienta, firmy międzynarodowej z branży logistycznej poszukujemy dysponenta.

Polub to!
Wybrane specjalnie dla Ciebie
Otrzymuj aktualne oferty pracy