Ta oferta pracy znajduje się w archiwum!Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier / Wózki widłowe

PRACOWNICE MAGAZYNU z UBRANIAMI w Mönchengladbach!!! od 26stego czerwca.

Nr. 239668 Düsseldorf dodane przez Anonim
  • Wymiar pracy: Pełen
  • Wymagany język niemiecki: Nie
  • Komisjonowanie, sortowanie i przygotowywanie ubrań różnych firm do wysyłki.
  • Odbiór i wysyłka skompletowanych zamówień.
  • Wszelakie zadania logistyczne.
  • Ogólne prace magazynowe i utrzymywanie czystości w miejscu pracy.
  • Przestrzeganie wszystkich zasad i procedur BHP w miejscu pracy.
  • Praca od Poniedziałku do Piątku od 8:00 do 17:00 ale możliwe są nadgodziny oraz praca w Sobotę.
  • Komunikacja z kierownikiem zmiany, współpracownikami oraz klientami.
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem ale nie jest wymagana.
  • Doświadczenie w komisjonowaniu i pracach magazynowych będzie dodatkową zaletą, ale nie jest to warunek konieczny.
  • Prawo jazdy i własny samochód będzie dodatkową zaletą (kierowca otrzyma Fahrgeld w wysokości 6 Euro na dzień).
  • Gotowość do pracy w zespole oraz elastyczność.
  • Odpowiedzialność i niezawodność.
  • 10.50 Euro na godzinę plus taryfowe dodatki.
  • Możliwość zakwaterowania w pokojach dwuosobowych w cenie 40 Euro na tydzień w odległości 16km od miejsca pracy.
  • Pracę na pełen etat, początkowo na 3 miesiące, ale z możliwością przedłużenia dla najlepszych pracowników.
  • Zatrudnienie w niemieckiej firmie i na niemieckich warunkach, na cały etat.
  • Polskojęzyczny opiekun na miejscu i pomoc w załatwieniu wszystkich formalności w Niemczech.
  • Podstawą wynagrodzenia jest BAP/DGB - Tarifvertrag - oraz wynikające z niego premia urlopowa oraz na Święta Bożego Narodzenia, dodatki za niedziele (+50%), święta (+100%), zmiany nocne (od 23.00 do 6.00 +25%) i nadgodziny (od 24tej nadgodziny w miesiącu), dodatki za długotrwałą pracę w jednej firmie

Dla firmy logistycznej w Mönchengladbach poszukujemy Pracowników Magazynu z możliwością zakwaterowania (40 Euro/tydzień w pokoju dwuosobowym). Praca od 26stego czerwca 2018. W dalszym ciągu poszukujemy jednej Pani, która zamieszka w naszym mieszkaniu i trzech Pań mieszkających lokalnie.

Polub to!
Wybrane specjalnie dla Ciebie
Otrzymuj aktualne oferty pracy