Udostępnij

Bayern pokonał Real

"Jesteśmy martwi ze zmęczenia, ale niesamowicie szczęśliwi" – powiedział po zakończeniu meczu w Madrycie, jeden z twórców tryumfu Bastian Schweinsteiger.

W półfinale Ligi Mistrzów FC Bayern pokonał Real Madryt w rzutach karnych. Po 90 minucie spotkania Real wygrywał 2:1, a to oznaczało dogrywkę, w której dalej nie nastąpiło rozstrzygnięcie. Nastąpiła więc seria rzutów karnych, a gola na miarę awansu do finału strzelił Bastain Schweinsteiger. Bayern w rzutach karnych wygrał 3:1 i w finale zmierzy się na swoim terenie 19 maja z Chelsea Londyn. Innym wielkim bohaterem meczu był bramkarz Bayernu, Manuel Neuer, który obronił dwa rzuty karne – Cristiano Ronaldo i Kaki.
Udostępnij
Następny
Zostań autorem!Cześć. Jestem słynną Majką z portalu MyPolacy.de i jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o portalu lub masz ciekawą informację do przekazania, zapraszam :) München, ostatnio online: .

Komentarze Facebook

Komentarze MyPolacy
Polub to!

Opublikuj odpowiedź
ZgłośOdpowiedz

Masarzysta... gdyby gdyby... gdybys ogladal mecz to bys widzial, ze nie fartem Bayernu bylo to ze strzelili jedna bramke w dogrywce, tylko fartem Realu bylo to ze nie dostali ich wiecej! Bayern byl ewidentnie lepszy. I to w obydwu meczach! Az sie dziwilem, ze Real jest uwazany za dobry zespol... przereklamowani sa i tyle. A juz nie mowie o tym, ze wczorajszy karny dla Realu byl ostro dyskusyjny, a druga bramka padla ze spalonego.

0-

amones ty poprostu nieoglondales tego meczu ktos cos ci opowiadal i tyle.....

0-

ja bylem za realem i wielka szkoda ze nie dali rady,gdyby nie ta fartowna bramka z pierwszego meczu dla niemcow na 2-1 z 90 minuty to by nie mieli szans a tak rzuty karne to loteria,i fartem przeszli do przodu to samo niebiescy z barca. trzymam kciuki za chelsea!!!

0-

amones, a co w tej angielskiej pilce takiego fajnego, ze ich w finale popierasz?? W dwumeczu z Barcelona mieli wiecej szczescia niz wegla w kopalni. I to byla dla Ciebie piekna pilka? Zero sie znasz... tyle Ci powiem. Bayern w obydwoch meczach z Realem byl znacznie lepsza druzyna. Jedyny klub ktory mu teoretycznie mogl zagrozic w zdobyciu LM byla Barcelona, no ale ze blyszczala nieskutecznoscia w meczach z Chelsea to wyleciala. I dobrze. Final jest jeden, wiec moze sie stac wszystko. Moze ktos strzelic w pierwszych minutach przypadkowa bramke a potem bedzie sie bronil ofiarnie. Zobaczymy. Ale na pewno nie mozesz powiedziec, ze niemiecka pilka ma zero piekna, bo co wtedy o pilce Realu czy Chelsea powiedziec?? Poza tym popatrz sobie na powtorki meczow z ostatnich mistrzostw swiata (szczegolnie polecam mecze Niemiec z Anglia, Argentyna i Australia) i towarzyskiego z Holandia (z Twoim Robbenem). Robili wszystkich jak chcieli!!

0-

Ale wczoraj to wlasnie" Niemcy" zagrali ciekawsza pilke niz Hiszpanie...

0-

Nie trawie niemieckiej pilki ...zero piekna ...ale coz zrobic mam nadzieje ze anglicy dadza rade i wygraja lige mistrzow ......Bayern ....poprostu ...niezasluguje na to trofeum.W ekipie niemieckiej tylko Arjen Robben jest czlowiekiem wielkiego serca i walki ...jak przystalo na Holendra ...wielkie brawa za to ...ze sie niepoddal w tak trudnych chwilach w zyciu prywatnym.On ...dal rade i podniosl sie ...Bo niewazne ile razy w zyciu sie upada ...lecz liczy sie jak sie podnosimy !!!! Jeszcze raz Wielkie Brawa Arjen za wczorajszy mecz !!!