Bayern pokonał Real

· 295 odsłon · 6 komentarzy

"Jesteśmy martwi ze zmęczenia, ale niesamowicie szczęśliwi" – powiedział po zakończeniu meczu w Madrycie, jeden z twórców tryumfu Bastian Schweinsteiger.

W półfinale Ligi Mistrzów FC Bayern pokonał Real Madryt w rzutach karnych. Po 90 minucie spotkania Real wygrywał 2:1, a to oznaczało dogrywkę, w której dalej nie nastąpiło rozstrzygnięcie. Nastąpiła więc seria rzutów karnych, a gola na miarę awansu do finału strzelił Bastain Schweinsteiger. Bayern w rzutach karnych wygrał 3:1 i w finale zmierzy się na swoim terenie 19 maja z Chelsea Londyn. Innym wielkim bohaterem meczu był bramkarz Bayernu, Manuel Neuer, który obronił dwa rzuty karne – Cristiano Ronaldo i Kaki.
Oglądaj MyPolacy.tv

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się
Komentarze MyPolacy
skomentuj
ZgłośOdpowiedz

Masarzysta... gdyby gdyby... gdybys ogladal mecz to bys widzial, ze nie fartem Bayernu bylo to ze strzelili jedna bramke w dogrywce, tylko fartem Realu bylo to ze nie dostali ich wiecej! Bayern byl ewidentnie lepszy. I to w obydwu meczach! Az sie dziwilem, ze Real jest uwazany za dobry zespol... przereklamowani sa i tyle. A juz nie mowie o tym, ze wczorajszy karny dla Realu byl ostro dyskusyjny, a druga bramka padla ze spalonego.

0-

amones ty poprostu nieoglondales tego meczu ktos cos ci opowiadal i tyle.....

0-

ja bylem za realem i wielka szkoda ze nie dali rady,gdyby nie ta fartowna bramka z pierwszego meczu dla niemcow na 2-1 z 90 minuty to by nie mieli szans a tak rzuty karne to loteria,i fartem przeszli do przodu to samo niebiescy z barca. trzymam kciuki za chelsea!!!

0-

amones, a co w tej angielskiej pilce takiego fajnego, ze ich w finale popierasz?? W dwumeczu z Barcelona mieli wiecej szczescia niz wegla w kopalni. I to byla dla Ciebie piekna pilka? Zero sie znasz... tyle Ci powiem. Bayern w obydwoch meczach z Realem byl znacznie lepsza druzyna. Jedyny klub ktory mu teoretycznie mogl zagrozic w zdobyciu LM byla Barcelona, no ale ze blyszczala nieskutecznoscia w meczach z Chelsea to wyleciala. I dobrze. Final jest jeden, wiec moze sie stac wszystko. Moze ktos strzelic w pierwszych minutach przypadkowa bramke a potem bedzie sie bronil ofiarnie. Zobaczymy. Ale na pewno nie mozesz powiedziec, ze niemiecka pilka ma zero piekna, bo co wtedy o pilce Realu czy Chelsea powiedziec?? Poza tym popatrz sobie na powtorki meczow z ostatnich mistrzostw swiata (szczegolnie polecam mecze Niemiec z Anglia, Argentyna i Australia) i towarzyskiego z Holandia (z Twoim Robbenem). Robili wszystkich jak chcieli!!

0-

Ale wczoraj to wlasnie" Niemcy" zagrali ciekawsza pilke niz Hiszpanie...

0-

Nie trawie niemieckiej pilki ...zero piekna ...ale coz zrobic mam nadzieje ze anglicy dadza rade i wygraja lige mistrzow ......Bayern ....poprostu ...niezasluguje na to trofeum.W ekipie niemieckiej tylko Arjen Robben jest czlowiekiem wielkiego serca i walki ...jak przystalo na Holendra ...wielkie brawa za to ...ze sie niepoddal w tak trudnych chwilach w zyciu prywatnym.On ...dal rade i podniosl sie ...Bo niewazne ile razy w zyciu sie upada ...lecz liczy sie jak sie podnosimy !!!! Jeszcze raz Wielkie Brawa Arjen za wczorajszy mecz !!!