Lewandowski przerwał trening po 15 minutach! Czy zagra przeciwko Realowi?

· 2.2k odsłon · Skomentuj! · Autor:

Zewsząd docierają do nas sprzeczne informacje dotyczące zdrowia Roberta Lewandowskiego. Sam piłkarz uspokaja kibiców i zapewnia, że będzie gotowy na mecz z Realem Madryt, ale ból kontuzjowanego barku jest na tyle silny, że Polak przerwał wtorkowy trening i po 15 minutach zszedł do szatni. Występ Lewandowskiego w środowym meczu staje pod znakiem zapytania.

Fani Roberta Lewandowskiego zadają sobie teraz tylko jedno pytanie: Czy ich ulubieniec wystąpi w dzisiejszym meczu przeciwko Realowi Madryt?

Odpowiedź na nie jest prosta i jednoznaczna, ponieważ zewsząd docierają do nas sprzeczne informacje...

Z jednej strony Robert zapewnia kibiców, że będzie gotowy na mecz przeciwko Realowi, ale z drugiej, z powodu silnego bólu barku przerwał ostatni trening. Pożar próbuje ugasić także szkoleniowiec Bayernu Monachium – Carlo Ancelotti, który jest przekonany, że sztab medyczny klubu jest w stanie jak najlepiej przygotować Polaka do dzisiejszego spotkania.

Występ Lewandowskiego przeciwko Realowi staje pod znakiem zapytania

Przypomnijmy, że podczas sobotniego meczu z Borussią Dortmund Lewandowski nie tylko wpisał się na listę strzelców (polski snajper zdobył dwa gole, a jego drużyna wygrała 4:1), ale także nabawił się kontuzji barku (Lewandowski został przewrócony w polu karnym przez bramkarza BVB i niefortunnie upadł na bark). Pech chciał, że nastąpiło to cztery dni przed meczem w Lidze Mistrzów, gdzie Bayern będzie podejmował Real Madryt.

W niedzielę i poniedziałek Robert trenował indywidualnie. We wtorek wznowił treningi z zespołem, ale ból barku okazał się na tyle silny, że po 15 minutach Polak zszedł do szatni.

Bayern bez kluczowych zawodników

Dla włoskiego szkoleniowca uraz Lewandowskiego nie jest dobrą wiadomością. Ancelotti nie może liczyć na kontuzjowanego Thomasa Muellera i bramkarza Manuela Neuera. Z powodu kontuzji stawu kolanowego z gry wyłączony jest także Mats Hummels.

Początek spotkania Bayern Monachium – Real Madryt dziś o godzinie 20.45.