"Lisy Pustyni" pokonane

· 375 odsłon · Skomentuj! · Autor:

Reprezentacja Niemiec pokonała Algierię w walce o ćwierćfinał, ale nie była to łatwa wygrana..

Spotkanie w Porto Alegre zakończyło się wynikiem 2:1,jednak na gole fani obu drużyn musieli poczekać do dogrywki. Już w drugiej minucie dogrywki gola dającego prowadzenie drużynie niemieckiej strzelił rezerwowy Andre Schuerrle, kolejny gol umacniający przewagę reprezentacji Niemiec strzelił Mesut Oezilw w ostatniej minucie dogrywki, kilkanaście sekund po golu reprezentanta Niemiec, reprezentant Algierii Abdelmoumene Djabou strzelił kontaktowego gola. W ćwierćfinale Niemcy zmierzą się z Francją.