Nadzieje na ćwierćfinał

· 419 odsłon · Skomentuj! · Autor:

Po emocjonującym meczu Polacy zremisowali z reprezentacją Rosji 1:1. Czy mamy jeszcze szansę na grę w ćwierćfinale?

Pierwszą euforię we wczorajszym meczu kibice mieli w 18 minucie, gdy Polanski trafił do bramki Rosjan, niestety ze spalonego. Rosjanie pokonali stojącego w bramce Tytonia w 37 minucie. W 57 minucie Błaszczykowski wyrównal na 1:1 i takim wynikiem zakończył się mecz. Polska reprezentacja będzie musiała pokonać Czechów aby wejść do ćwierćfinału. Wczorajsze spotkanie podgrzewały emocje nie tylko sportowe. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem doszło dostać między polskimi i rosyjskimi chuliganami oraz policją. Pierwsze bójki miały miejsce przed marszem Rosjan na Stadion Narodowy, kolejne rozgrywały się w okolicach Strefy Kibica. Policja reagowała natychmiast i w sposób zdecydowany. Do północy zatrzymano 179 osób, zarówno Polaków jak i Rosjan, rannych zostało 11 osób.