Ta oferta pracy znajduje się w archiwum!Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne fizyczne

Magazynier (m/w/d) w Bielefeldzie i w Gütersloh! Na pelny etat lub 450 Euro!

Nr. 251694 Bielefeld dodane przez
  • Rodzaj współpracy: Umowa zlecenie
  • Wymiar pracy: Pełen
  • Wymagany język niemiecki: Nie
  • Twoje zadania: • Załadunek i rozładunek ciężarówek
  • • odprawa towarów
  • Twój Profil : • niezawodność
  • • Praca zespołowa
  • - punktualne otrzymywanie wynagrodzeń
  • - opieka osobista od godziny 8-17
  • - ufna współpraca
  • - zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • - atrakcyjne wynagrodzenie
  • - ulgi pozataryfowe
  • - dopłaty branżowe
  • - Bonus świąteczny
  • - emerytura pracownicza
  • - długoterminowy i stały stosunek pracy
  • - szczegółowe szkolenie
  • - przyjemne środowisko pracy
  • - serwis samochodowy
  • - blisko misji domowych
  • - IGZ / DGB

Dla naszego renomowanego klienta w Bielefeld szukamy długoterminowego personelu produkcyjnego do produkcji turbosprężarek! Kim jesteśmy: Personalhaus Bielefeld ma duże doświadczenie w dziedzinie usług personalnych, pracy tymczasowej i rekrutacji. Oferujemy wiele doskonałych możliwości wejścia i kariery w wielu różnych sektorach gospodarki. Czy to w wykwalifikowanych pracownikach, rzemiośle, produkcji czy w sektorze komercyjnym. Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Wyślij nam swoją aplikację lub umów się na rozmowę kwalifikacyjną PERSONALHAUS Bielefeld

Polub to!
Wybrane specjalnie dla Ciebie
Otrzymuj aktualne oferty pracy