Monter instalacji grzewczych, sanitarnych i klimatyzacji (praca od zaraz, cały etat)

Nr. 240461 Niemcy dodane
Przejdź na stronę pracodawcy
Pamiętaj, by zachować bezpieczeństwo i zapoznać się z zasadami aplikacji opisanymi w ofercie.
  • Wymiar pracy: Pełen
  • Wymagany język niemiecki: Komunikatywny
  • Montaż instalacji grzewczych i sanitarnych
  • Ukończone wykształcenie zawodowe jako mechanik instalacji przemysłowych
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Zakres zadań: • Montaż instalacji grzewczych i sanitarnych • Montaż rurociagów oraz instalacji centralnego ogrzewania • Konserwacja i naprawa sprzętu Wymagania: • Ukończone wykształcenie zawodowe jako mechanik instalacji przemysłowych • Doświadczenie zawodowe w ww. zakresach • Komunikatywność, dokładność oraz umiejętność pracy w grupie • Mile widziane prawo jazdy oraz własny środek komunikacji • Dobra znajomość j. niemieckiego (w mowie i pismie) Oferujemy: • Umowę na czas nieokreślony • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (od 11,83€ / godz + 45€/dzień) oraz premie świąteczne i wakacyjne • Stałą opiekę ze strony naszego zespołu • Miłą i przyjazną atmosferę w miejscu pracy • Przy odpowiednich kwalifikacjach mozliwość wyszego wynagrodzenia Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub meilowy (wraz z CV). Aufgaben: • Installation von Heizungs- und Sanitäranlagen • Verlegen von Rohrleitungen • Montieren von Heizungskörpern • Anlagen warten und reparieren Das bringen Sie mit: • Abgeschlossene Berufsausbildung als Anlagenmechaniker • Berufserfahrung im o.g. Aufgabenbereich • Selbstständige und kundenorientierte Arbeitsweise • PKW und Führerschein von Vorteil • gutes sprachliches Ausdrucksvermögen in der deutschen Sprache in Wort und Schrift Unser Angebot: • Unbefristeter Arbeitsvertrag • Sie erhalten eine Top-Bezahlung (ab 11,83€ / Std. + 45€/ Tag ) und viele Zusatzleistungen wie Weihnachts- und Urlaubsgeld • Sehr gute persönliche Betreuung und Beratung durch unser Team • Attraktives Arbeitsumfeld und gutes Betriebsklima • Bei entsprechender Qualifikation Bereitschaft zur Überzahlung Rufen Sie einfach an, oder senden Sie uns gern eine E-Mail mit Ihren Lebenslauf – wir melden uns schnell und freuen uns, Sie bald bei uns begrüßen zu dürfen!

Otrzymuj aktualne oferty pracy

Lublin, ostatnio online:
Polub to! (1)

Zobacz nowe oferty pracy