Ta oferta pracy znajduje się w archiwum!Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Opiekunki

Oferta pracy dla opiekunki – Styczeń 2017 (Poczatek miesiąca)

Nr. 218198 Gießen dodane przez
  • Wymiar pracy: Pełen
  • Wymagany język niemiecki: Nie
  • • Ogólne prowadzenie gospodarstwa domowego: robienie zakupów, gotowanie, sprzątanie, prasowanie itp.
  • • Seniorka nie potrzebuje pomocy w higienie osobistej.
  • • Nie ma potrzeby pomocy w codziennych czynnościach seniorki, gdyż pani jest samodzielna.
  • • OFERTA PRACY – PRACA PRZY OSOBIE SPRAWNEJ FIZYCZNIE (W mieście).
  • • Opiekunka musi jedynie doglądać seniorkę i w razie potrzeby udzielić jej pomocy.
  • • Podstawowa lub bardzo słaba znajomość języka niemieckiego.
  • • Doświadczenie przy opiece nad seniorami.
  • • Chęć podjęcia pracy na minimum dwa miesiące.
  • • Niemiecką umowę o pracę na czas określony lub stały.
  • • Pełne ubezpieczenie zdrowotne w państwowej kasie chorych.
  • • Składki emerytalne, rentowe, pielęgnacyjne, zdrowotne, wypadkowe itp.
  • • Wynagrodzenie (dla tej oferty) 1200 Euro netto.
  • • Całkowity zwrot kosztów podróży.
  • • Darmowy transfer do miejsca pracy i z miejsca pracy.
  • • Pomoc koordynatora na miejscu pracy w jezyku polskim.
  • • Obowiązkowy czas wolny.
  • • Na każdym miejscu pracy - dostęp do Internetu.
  • • Zapewniony nocleg oraz wyżywienie.
  • Od: 1200€
  • Do: 1200€

Opis stanowiska: Firma PLH24hebi GmbH z główna siedzibą w Aachen (Akwizgran) zatrudni pracowników na stanowisko opiekun/ - ka seniorów. Usługi świadczone są w prywatnych domach pacjentów wraz z zakwaterowaniem oraz wyżywieniem dla opiekuna. OBOWIĄZKI PRACY: • Ogólne prowadzenie gospodarstwa domowego: robienie zakupów, gotowanie, sprzątanie, prasowanie itp. • OFERTA PRACY – PRACA PRZY OSOBIE SPRAWNEJ FIZYCZNIE (W mieście). • Opiekunka musi jedynie doglądać seniorkę i w razie potrzeby udzielić jej pomocy. Wymagania: • Podstawowa lub bardzo słaba znajomość języka niemieckiego. • Doświadczenie przy opiece nad seniorami. • Chęć podjęcia pracy na minimum dwa miesiące. Oferujemy: • Niemiecką umowę o pracę na czas określony lub stały. • Pełne ubezpieczenie zdrowotne w państwowej kasie chorych. • Składki emerytalne, rentowe, pielęgnacyjne, zdrowotne, wypadkowe itp. • Wynagrodzenie (dla tej oferty) 1200 Euro netto. • Całkowity zwrot kosztów podróży. • Darmowy transfer do miejsca pracy i z miejsca pracy. • Pomoc koordynatora na miejscu pracy w jezyku polskim. • Obowiązkowy czas wolny. • Na każdym miejscu pracy - dostęp do Internetu. • Zapewniony nocleg oraz wyżywienie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem stacjonarnym

Polub to!
Adres
Aachen, Tempelhofer Str. 21
Wybrane specjalnie dla Ciebie
Otrzymuj aktualne oferty pracy