Podstawy (plus) niemieckiego - Praca (opieka) do połowy kwietnia i od zaraz 1250 Euro/pacjentka samodzielna, chodząca.

Nr. 222075 Düsseldorf dodane
Pamiętaj, by zachować bezpieczeństwo i zapoznać się z zasadami aplikacji opisanymi w ofercie.
  • Wymiar pracy: Pełen
  • Wymagany język niemiecki: Dobry w mowie
  • Ogólne prowadzenie gospodarstwa domowego: robienie zakupów, gotowanie i podawanie posiłków, sprzątanie, prasowanie, pranie itp.
  • Pomoc przy higienie osobistej seniorki i pomoc w wymianie pensów (pielucho - majtek).
  • Towarzyszenie w codziennych czynnościach seniora (spacery, wizyty u lekarza czy fryzjera, w restauracji).
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym plus lub komunikatywnym.
  • Doświadczenie przy opiece nad seniorami (w Polsce, Niemczech lub innym kraju).
  • Gotowość do podjęcia pracy na dwa miesiące.
  • Zatrudnienie pracownika w oparciu o niemiecką umowę o pracę (Dienstleistungsvertrag).
  • Zapewniamy pracownikowi pełne niemieckie ubezpieczenie zdrowotne (Krankenversicherung i Rentenversicherung).
  • Składki emerytalne, zdrowotne, rentowe, pielęgnacyjne, wypadkowe do Deutsche Rentenversicherung (w Niemczech).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w walucie Euro na dowolne konto!
  • Całkowity zwrot kosztów podróży.
  • Darmowy transfer do miejsca pracy i z miejsca pracy.
  • Obowiązkowy czas wolny.
  • Na każdym miejscu pracy - dostęp do Internetu.
  • Od: 1250€
  • Do: 1500€

Opis stanowiska: Niemiecki pracodawca firma PLH24hebi GmbH z główna siedzibą w Aachen (Akwizgran) zatrudni pracowników na stanowisko opiekun/ - ka seniorów. Pani do opieki jest osobą samodzielnie poruszającą się bez pomocy chodzika dla seniorów. Seniorka wymaga pomocy w codziennych czynnościach takich jak gotowanie i podawanie posiłków, robienie zakupów, asekuracja przy kąpieli oraz lekkie prace w domu. Pani cierpi na lekką demencję starczą jest osobą bardzo miłą i uległą. Nie ma potrzeby wstawania do pani w nocy, gdyż przesypia ona noce spokojnie. Na miejscu pracy jest dostęp do Internetu, dobre zaopatrzenie na wyżywienie i obowiązkowy czas wolny. Praca jest niedaleko Aachen. Zapraszamy do złożenia CV wraz ze zdjęciem pod adresem e-mail sekretariatu. Napisz do nas oddzwonimy!

Otrzymuj aktualne oferty pracy

Adres
Aachen, Tempelhofer Str. 21
Telefon
+49 15732596516
2 osoby to lubią

Zobacz nowe oferty pracy