Adres
Aachen, Tempelhofer Str. 21
Telefon
+49 15732596516
Zobacz nowe oferty pracy

Praca dla opiekunki lub opiekuna seniorów od października wysokie zarobki i niemieckie umowy o pracę.

Nr. 222075 Stuttgart dodane
  • Wymiar pracy: Pełen
  • Wymagany język niemiecki: Nie
  • Ogólne prowadzenie gospodarstwa domowego: robienie zakupów, gotowanie, sprzątanie, prasowanie, pranie itp.
  • Pomoc w higienie osobistej – w przypadku krajów Belgii oraz Francji do pomocy opiekuna przychodzą regularnie pielęgniarki.
  • Towarzyszenie w codziennych czynnościach seniora (spacery, wizyty u lekarza, czy fryzjera, restauracji).
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym lub zaawansowanym.
  • Doświadczenie przy opiece nad seniorami (w Polsce, Niemczech lub innym kraju).
  • Chęć podjęcia pracy na minimum dwa miesiące.
  • Dostępne również oferty pracy na 30 dni
  • Zatrudnienie pracownika w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas stały (Dienstleistungsvertrag).
  • Zapewniamy pracownikowi pełne niemieckie ubezpieczenie zdrowotne (Krankenversicherung und Rentenversicherung).
  • Składki emerytalne, zdrowotne, rentowe, pielęgnacyjne, wypadkowe do Deutsche Rentenversicherung (w Niemczech).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w walucie Euro.
  • Całkowity zwrot kosztów podróży.
  • Darmowy transfer do miejsca pracy i z miejsca pracy.
  • Całodobowa pomoc koordynatora na miejscu pracy.
  • Obowiązkowy czas wolny.
  • Na każdym miejscu pracy - dostęp do Internetu.
  • Osobiście przez nas sprawdzone miejsca pracy.
  • Oferty bez pracy w porze w nocnej.
  • Od: 1200€
  • Do: 1600€

Opis stanowiska: Firma PLH24hebi GmbH z główna siedzibą w Aachen (Akwizgran) zatrudni pracowników na stanowisko opiekun/ - ka seniorów. Seniorka jest osobą leżącą (65 kg) Pani jest prawostronnie sparaliżowana. Pani pomaga przy wstawaniu z łóżka, ponieważ lewa strona ciała jest sprawna. Pani nie ma demencji starczej i rozumie wszystko co się do niej mówi. Seniorce należy pomóc w higienie osobistej oraz wymianie pieluch, osobę należy nakarmić oraz podać lekarstwa. Dwa razy w tygodniu przychodzi pielęgniarka do pomocy. Pani posiada specjalistyczne łóżko dla osób niepełnosprawnych oraz wózek inwalidzki oraz deskę poślizgową. Pani jest bardzo miła i nie robi żadnych problemów opiekunowi. W nocy śpi spokojnie. Warunki mieszkaniowe: • Na miejscu dostępny jest Internet WIFI • Osobny pokój wraz z łazienką dla opiekuna w domku jednorodzinnym (w mieście) z tarasem. • Czas wolny dla opiekuna jest codziennie. • W robieniu zakupów pomaga rodzina seniorki.

Pamiętaj, by zachować bezpieczeństwo i zapoznać się z zasadami aplikacji opisanymi w ofercie.
Otrzymuj aktualne oferty pracy