PRACA DLA OPIEKUNKI SENIORÓW(NIEMIECKIE WARUNIK ZATRUDNIENIA + EMERYTURA) - PODSTAWY NIEMIECKIEGO

Nr. 251717 Niemcy dodane przez
Pamiętaj, by zachować bezpieczeństwo i zapoznać się z zasadami aplikacji opisanymi w ofercie.
  • Wymiar pracy: Pełen
  • Wymagany język niemiecki: Komunikatywny
  • Prowadzenie gospodarstwa domowego (sprzątanie, prasowanie, pranie, robienie zakupów, gotowanie i podawanie posiłków itp.)
  • Pomoc przy higienie osobistej (niekoniecznie i nie we wszystkich przypadkach)
  • Podawanie leków
  • spacery z osobą starszą
  • Nakładanie i rozbieranie odzieży (pomoc)
  • Pomoc przy wstawaniu (pod ramie bez dźwigania)
  • Znajomość języka niemieckiego w podstawach lub komunikatywna
  • Mile widziane doświadczenie w opiece w Polsce lub za granicą
  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę.
  • Ubezpieczenie zdrowotne wyłącznie w niemieckiej kasie chorych.
  • Pracodawca opłaca składki emerytalne, rentowe, pielęgnacyjne, wypadkowe, bezrobotne do Deutsche Rentenversicherung (w Niemczech).
  • Wynagrodzenie wypłacane w walucie Euro.
  • Całkowity zwrot kosztów podróży.
  • Darmowy transfer do miejsca pracy i z miejsca pracy do iejsca odjazdu (dworzec lub lotnisko)
  • Całodobowa pomoc koordynatora na miejscu pracy.
  • Obowiązkowy czas wolny.
  • Na każdym miejscu pracy - dostęp do Internetu.
  • Osobiście przez nas sprawdzone miejsca pracy.
  • Oferty bez pracy w porze w nocnej.
  • Praca w miastach i na wsiach – do wyboru.
  • Od: 1250€
  • Do: 1400€

Opis stanowiska: Opieki wymaga seniorka, która nie cierpi z powodu demencji starczej, lecz jest osobą w podeszłym wieku. Wymaga ona codziennej pomocy w higienie osobistej oraz prowadzeniu domu. Praca nie wymaga nocnego wstawania. Do pomocy przychodzi codziennie pielęgniarka. Bardzo dobre warunki pracy (sprawdzone), na miejscu pracy jest Internet oraz czas wolny codziennie i jedno wolne popołudnie w tygodniu

Polub to!
Adres
Aachen, Tempelhofer Str. 21
Wybrane specjalnie dla Ciebie
Otrzymuj aktualne oferty pracy