Ta oferta pracy znajduje się w archiwum!Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Call center / Pracownik biurowy

Agencja rekrutacyjna - kilka ofert pracy z j. niemieckim

Nr. 230043 · Warszawa · dodane przez
  • Wymiar pracy: Pełen3/4
  • Wymagany język niemiecki: W mowie i piśmie
  • wsparcie klienta
  • zadania administracyjne
  • IT Helpdesk
  • znajomość języka niemieckiego minimum na poziomie B2
  • umowa o pracę
  • możliwość rozwoju ( dwie konkretne ścieżki kariery)
  • karta multisport
  • prywatne ubezpieczenie medyczne
  • dopłata do wakacji pod gruszą
  • dopłata do kursów językowych
  • bony świąteczne

Pracuję w agencji rekrutacyjnej i prowadzę obecnie wiele projektów rekrutacyjnych z j. niemieckim We wszystkich ofertach jest umowa o pracę, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, karta multisport Oferty to 1. Wsparcie klienta biznesowego w firmie IT w j. niemieckim (nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy) 2. Wsparcie klienta biznesowego firmy z branży RTV (nie wymagamy doświadczenia) 3. Asystentka Administracyjna z j. niemieckim (wymagane doświadczenie w administracji) 4. IT Helpdesk w firmie, która wspiera technologicznie rynek farmaceutyczny (wymagane doświadczenie/znajomość zagadnień z branży IT) Wynagrodzenie w zależności od projektu waha się od 5000-7500 zł brutto miesięcznie. Do jeden z firmy poszukujemy również osób znających j. niemiecki na poziomie B1/B2

Aplikacja MyPolacy.de
UdostępnijMessengerWhatsapp
Bądź na bieżąco. Obserwuj nas na:
Henstedt-Ulzburg, ostatnio online:
Wybraliśmy dla Ciebie