Ta oferta pracy znajduje się w archiwum!Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Elektryka / Energetyka

ELEKTRYK - ELEKTROMONTER - NIEMCY

Nr. 230120 · Polska · dodane przez
  • Wymiar pracy: Pełen
  • Wymagany język niemiecki: Komunikatywny
  • nowe instalacje w budynkach mieszkaniowych
  • remonty istniejących instalacji
  • instalacje na obiektach przemysłowych
  • kładzenie koryt, ciągnięcie kabli
  • inne obowiązki zlecone przez pracodawcę
  • doświadczenie zawodowe poparte odpowiednimi dokumentami ( SEP )
  • umiejętność pracy samodzielnej i czytania planów
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • poświadczony okres ubezpieczenia przed podjęciem zatrudnienia
  • polską umowę o pracę
  • atrakcyjne zarobki
  • zorganizowane i opłacone miejsca noclegowe w pobliżu miejsca pracy
  • zwrot kosztów pierwszego dojazdu do miejsca pracy
  • w wielu przypadkach możliwość pracy w nadgodzinach

HR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym. Dla naszego Klienta w Niemczech poszukujemy osób na stanowisko: ELEKTRYK Miejsce pracy: Stuttgart Region: Niemcy

Aplikacja MyPolacy.de
UdostępnijMessengerWhatsapp
Bądź na bieżąco. Obserwuj nas na:
Informacje o publikacji
Wybraliśmy dla Ciebie