Ta oferta pracy znajduje się w archiwum!Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Elektryka / Energetyka

Elektryk przemysłowy, Elektromonter, niemiecka Umowa o Prace

Nr. 258761 · Ulm · dodane przez
  • Wymiar pracy: Pełen
  • Wymagany język niemiecki: Komunikatywny
  • Obowiązki dla elektryka budowlanego:
  • • Montaż instalacji elektrycznych w objektach przemysłowych, handlowych i mieszkaniowych.
  • • Montaż, i naprawa, włączników, gniazdek i oświetlenia.
  • • Wykonywanie prac instalacyjnych.
  • OBOWIAZKI DLA ELEKTRYKA PRZEMYSLOWEGO:
  • • Przyłączanie kabli do rozdzielni oraz urządzeń przemysłowych.
  • • Rozprowadzanie różnego rodzaju kabli, przycinanie i wykańczanie okablowania przy użyciu różnych technik przyłączeniowych.
  • • Montowanie szaf sterowniczych na podstawie rysunków i schematów.
  • • Wykonywanie pomiarów elektrycznych.
  • • Konserwacja, renowacja i montaż szaf i urządzeń sterowniczych.
  • • Wymagana jest wiedza na temat symboli, norm i kodów podawanych w rysunkach konstrukcyjnych i schematach.
  • • Kwalifikacje w zawodzie elektryka lub wieloletnie doświadczenie na w/w stanowisku .
  • • Komunikatywna lub przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego.
  • • Posiadanie własnego pojazdu na wyjazd, mile widziane .
  • • Umiejętności pracy zespołowej jak i samodzielnej.
  • • Motywacja i chęć do pracy .
  • • Stała niemiecka umowę o pracę na czas nie określony ! tłumaczenie na język Polski.
  • • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach • Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.
  • • Przelew bieżących cotygodniowych zaliczek wypłacanych już w pierwszym tygodniu rozpoczęcia pracy.
  • • Długoterminowy kontrakt, możliwe nadgodziny.
  • • Wyposażenie ochronne (obuwie, ubranie robocze na koszt Firmy IMS oraz skrzynke z narzędziami)
  • • Zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy przez pracodawcę z możliwością dostępu do kuchni i internetu.
  • • Dodatki za nadgodziny, prace nocna i dni świateczne.
  • • Liczba godzin zagwarantowana w umowie.
  • • Terminowo wypłacane wynagrodzenie.
  • • Dobre warunki pracy, miła atmosfera.
  • • Indywidualne podejście do każdego kandydata.
  • • Premie za polecenie kandydata do pracy; 200 Euro.
  • • Indywidualnie ustalany termin wyjazdu.
  • • Opieka polskiego koordynatora na czas zatrudnienia.
  • Od: 2500€
  • Do: 3000€

Oferta pracy dla: -Elektryka budowlanego Elektronika Monachium; Gescher Krefeld, Padeborn, Überlingen -Elektryk przemysłowy; (utrzymanie ruchu oraz budowa szaf sterowniczych do wyboru) Lokalizacja: Ulm Pracodawca niemiecki Firma IMS GmbH oferuje prace w każdym dowolnie wybranym terminie przez kandydata dla dla monterów instalacji elektrycznych na terenie Niemiec. IMS GmbH to Firma z doświadczeniem, która pertraktuje korzystne warunki pracy i płacy w trosce o swojego Pracownika. Ponadto pomagamy w znalezieniu atrakcyjnego cenowo zakwaterowania oraz w innych formalnościach, a to wszystko dla Twojego poczucia spokoju i bezpieczeństwa!

Aplikacja MyPolacy.de
UdostępnijMessengerWhatsapp
Bądź na bieżąco. Obserwuj nas na:
Informacje o publikacji
Gütersloh, ostatnio online:
Wybraliśmy dla Ciebie