Ta oferta pracy znajduje się w archiwum!Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Farmacja / Medycyna / Biotechnologia

Fizjoterapeuta, rejon Stuttgart (Nördlingen)

Nr. 161029 · Złotów · dodane przez

    Opis stanowiska pracy: Dla naszego klienta w Niemczech -rejon Stuttgart poszukujemy fizjoterapeutów! Wymagania: - doświadczenie fizjoterapeutyczne w szczególności: terapia manualna, NDT -bobath, drenaż limfatyczny, oraz inne (mile widziane) -Znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym -własne auto na dojazdy do pracy Oferujemy: - umowa cywilno prawna przed wyjazdem - opiekę polskiego koordynatora na miejscu - zakwaterowanie - stawka netto 1950€/ miesiąc (przy 160h miesięcznie) Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami. Uwaga pary i grupy! Nie gwarantujemy pracy czy (i) mieszkania z osobą/osobami towarzyszącą/towarzyszącymi Osoby zainteresowane ofertą i posiadające wymagane doświadczenie prosimy o wysyłanie CV w języku niemieckim lub polskim z dokładnym opisem doświadczenia w pracy na wymienionym w ofercie stanowisku (okres pracy, nazwa pracodawcy, jego strona internetowa- jeśli jest, rodzaj pracy) UWAGA! CV NIE ZAWIERAJĄCE WYŻEJ WYMIENIONYCH INFORMACJI NIE BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ W PROCESIE REKRUTACJI Osoby spełniające wszystkie powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV na maila

    Aplikacja MyPolacy.de
    UdostępnijMessengerWhatsapp
    Bądź na bieżąco. Obserwuj nas na:
    Złotów, ostatnio online:
    Wybraliśmy dla Ciebie