Ta oferta pracy znajduje się w archiwum!Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Budowlanka

Hydraulik budowlany na terenie Hamburga

Nr. 248696 · dodane przez
  • Rodzaj współpracy: Własna działalność gospodarcza
  • Wymiar pracy: Pełen
  • Wymagany język niemiecki: Komunikatywny
  • Samodzielny montaż instalacji hydraulicznej wodnej i kanalizacyjnej oraz ogrzewania w nowo budowanych budynkach przemysłowych i mieszkalnych
  • Doświadczenie w zawodzie
  • Posiadanie własnego auta będzie dodatkowym atutem
  • Język niemiecki - wymagany
  • Samodzielność w wykonywaniu prac instalacyjnych
  • Znajomość czytania rysunku
  • Własna działalność gospodarcza będzie dodatkowym atutem
  • Zapewniamy zakwaterowanie w dobrych warunkach, za które płaci pracownik 200€ miesięcznie
  • Przejazd do miejsca zamieszkania w Niemczech i powrót do miejsca zamieszkania w PL o ile konieczny
  • Przewidywana ilość godzin 50-60/tydzień
  • Od: 12€
  • Do: 15€

Zadania: Samodzielny montaż instalacji hydraulicznej wodnej i kanalizacyjnej oraz ogrzewania w nowo budowanych budynkach przemysłowych i mieszkalnych Wymagania: Doświadczenie w zawodzie Posiadanie własnego auta będzie dodatkowym atutem Język niemiecki - wymagany Samodzielność w wykonywaniu prac instalacyjnych Znajomość czytania rysunku Własna działalność gospodarcza będzie dodatkowym atutem Oferujemy: Zapewniamy zakwaterowanie w dobrych warunkach, za które płaci pracownik 200€ miesięcznie Przejazd do miejsca zamieszkania w Niemczech i powrót do miejsca zamieszkania w PL Stawka godzinowa: do 15 € Przewidywana ilość godzin 50-60/tydzień Perspektywa pracy do 2026

Aplikacja MyPolacy.de
UdostępnijMessengerWhatsapp
Bądź na bieżąco. Obserwuj nas na:
Wybraliśmy dla Ciebie