Ta oferta pracy znajduje się w archiwum!Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inżynieria / Produkcja

Inżynier ds. Planowania (Elektrotechnika)

Nr. 150507 · Stuttgart · dodane przez

    Opis stanowiska: · Planowanie i nadzór nad projektami w zakresie instalacji budowlanych (wszystkie fazy HOAI) · Koordynacja pracy zespołu · Tworzenie kalkulacji kosztów, dokumentów przetargowych i prezentacji Wymagania: · Stopień inżyniera lub równoważny (mgr inż., licencjat, magister, technik, majster) · Mile widziane kilkuletnie doświadczenie · Zdolność do samodzielnej pracy, kompetencje społeczne, zaangażowanie, odpowiedzialność · Dobra znajomość pakietu MS Office · Zorientowanego na cel i wyniki · Dobra znajomość języka niemieckiego · Znajomość j. angielskiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem Oferujemy: Stabilną pracę w bardzo dobrej niemieckiej firmie, Umowę o pracę na warunkach niemieckich, Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek, Zakwaterowanie zapewnia pracodawca, Pełny etat, Atrakcyjne wynagrodzenie. Sposób kontaktu Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o przesyłanie CV w j. niemieckim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji za pomocą opcji "Aplikuj" lub na adres e-mail:

    Aplikacja MyPolacy.de
    UdostępnijMessengerWhatsapp
    Bądź na bieżąco. Obserwuj nas na:
    Informacje o publikacji
    Stuttgart, ostatnio online:
    Wybraliśmy dla Ciebie