Ta oferta pracy znajduje się w archiwum!Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Spawanie / CNC / obróbka metalu

Mechanik obróbki skrawaniem z umiejętnością frezowania

Nr. 149290 · Stuttgart · dodane przez

    Obowiązki: - Programowanie Siemens 810 D - Aktualizacja - Zmiana narzędzi Wymagania: - Doświadczenie w pracy z maszynami Chiron (idealnie) - Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego, najlepiej w zakresie krótkich serii - komunikatywna znajomość j. angielskiego - podstawowa znajomość j. niemieckiego Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie - stałą pracę - umowę o pracę na pełen etat w dobrej niemieckiej firmie - pomoc przy zakwaterowaniu - ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek - możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji - umowę o pracę na warunkach niemieckich Sposób kontaktu: Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji za pomocą opcji "Aplikuj" lub na adres e-mail:

    Aplikacja MyPolacy.de
    UdostępnijMessengerWhatsapp
    Bądź na bieżąco. Obserwuj nas na:
    Stuttgart, ostatnio online:
    Wybraliśmy dla Ciebie