Operator (k/m) maszyn i urządzeń do obróbki tektury falistej

Nr. 260843 · Opole · dodane przez
+48 774130024
Pamiętaj, by zachować bezpieczeństwo i zapoznać się z zasadami aplikacji opisanymi w ofercie.
  • Wymiar pracy: Pełen
  • Wymagany język niemiecki: Komunikatywny
  • Obsługa oraz konfiguracja nowoczesnych maszyn produkcyjnych .Produkcja tektury falistej oraz kartonów. Planowanie oraz kontrola przebiegu pracy. Monitorowanie i zabezpieczenie procesu produkcji.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Mile widziana znajomość języka niemieckiego. Gotowość do pracy 3-zmianowej. Zdolności techniczne. Samodzielna praca . Umiejętność korzystania z komputera .Umiejętność pracy oraz komunikacji w zespole. Dyspozycyjność.
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym . Umowę na warunkach niemieckich . Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności administracyjnych (meldunek, konto w banku itp.) Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 13,30 € brutto/h. Komfortowe zakwaterowanie.o

Zakres obowiązków: Obsługa oraz konfiguracja nowoczesnych maszyn produkcyjnych. Produkcja tektury falistej oraz kartonów. Planowanie oraz kontrola przebiegu pracy. Monitorowanie i zabezpieczenie procesu produkcji. Wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Mile widziana znajomość języka niemieckiego. Gotowość do pracy 3-zmianowej. Zdolności techniczne. Samodzielna praca. Umiejętność korzystania z komputera. Umiejętność pracy oraz komunikacji w zespole. Dyspozycyjność oraz chęć do nauki. Mile widziane prawo jazdy. Oferujemy: Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Umowę na warunkach niemieckich. Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności administracyjnych (meldunek, konto w banku itp.) Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 13,30 € brutto/h. Komfortowe zakwaterowanie w pokojach max. 2 osobowych. Wsparcie polskiego koordynatora. Kontakt telefoniczny.

Aplikacja MyPolacy.de
UdostępnijMessengerWhatsapp
Bądź na bieżąco. Obserwuj nas na:
Wybraliśmy dla Ciebie