Ta oferta pracy znajduje się w archiwum!Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier / Wózki widłowe

Operator wózka widłowego ( k/m ) - Niemcy

Nr. 260830 · dodane przez
  • Wymiar pracy: Pełen
  • Wymagany język niemiecki: Nie
  • Transport towarów przy użyciu wózka widłowego Rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych Pakowanie i komisjonowanie towaru Kontrola jakości i stanu magazynowego Proste prace magazynowe.
  • Zdolność do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole .Aktualne uprawnienia na wózki widłowe . Zdolności techniczne . Rzetelność, sumienność i odpowiedzialność .Mile widziane prawo jazdy.
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym .Umowę na warunkach niemieckich. Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności administracyjnych (meldunek, konto w banku itp.) Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 12,50 € brutto/h. Komfortowe zakwaterowanie.o

Zakres obowiązków: Transport towarów przy użyciu wózka widłowego. Rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych. Pakowanie i komisjonowanie towaru. Kontrola jakości i stanu magazynowego. Proste prace magazynowe. Wymagania: Zdolność do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole. Aktualne uprawnienia na wózki widłowe. Zdolności techniczne. Rzetelność, sumienność i odpowiedzialność. Mile widziane prawo jazdy. Oferujemy: Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Umowę na warunkach niemieckich. Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności administracyjnych (meldunek, konto w banku itp.) Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 12,50 € brutto/h. Komfortowe zakwaterowanie w pokojach max. 2 osobowych. Wsparcie polskiego koordynatora. Kontakt telefoniczny.

Aplikacja MyPolacy.de
UdostępnijMessengerWhatsapp
Bądź na bieżąco. Obserwuj nas na:
Wybraliśmy dla Ciebie