Ta oferta pracy znajduje się w archiwum!Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kucharz / Prace kuchenne

Pizzerman w restauracji włoskiej w Niemczech!

Nr. 262055 · dodane przez
  • Rodzaj współpracy: Inny
  • Wymiar pracy: Pełen
  • Wymagany język niemiecki: Nie
  • - Przygotowywanie pizzy.
  • - Przygotowywania dań zgodnie z obowiązującymi standardami w restauracji.
  • -Doświadczenia na stanowisku pizzermana.
  • -Pracę w miłej atmosferze.
  • -Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wykonywanej pracy,
  • -Stabilne zatrudnienie

Opis stanowiska: Poszukujemy pizzermana do restauracji włoskiej w Niemczech. Oczekiwania: -Doświadczenia na stanowisku pizzermana -Przygotowywania dań zgodnie z obowiązującymi standardami w restauracji Oferujemy: -Pracę w miłej atmosferze. -Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wykonywanej pracy, -Stabilne zatrudnienie. Nie wymagamy znajomości języka Jeśli jesteś zainteresowany, to prosimy o kontakt telefoniczny.

Aplikacja MyPolacy.de
UdostępnijMessengerWhatsapp
Bądź na bieżąco. Obserwuj nas na:
Łódź, ostatnio online:
Wybraliśmy dla Ciebie