Ta oferta pracy znajduje się w archiwum!Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Księgowość / Finanse / Podatki

Poszukujemy pracownika biurowego

Nr. 242358 · dodane przez
  • Wymiar pracy: Inny
  • Wymagany język niemiecki: W mowie i piśmie
  • realizowanie prac wspomagających bieżące funkcjonowanie biura, odbieranie telefonów, maili, pomoc przy przygotowywaniu dokumentów księgowych i pracowniczych, wprowadzanie dokumentów do system księgowego
  • współpraca z innymi działami biura, obsługa komputera i sprzętów biurowych
  • samodzielność, dobra organizacja pracy własnej, pozytywne nastawienie do pracy, znajomość MS Office (w szczególności Excel, Word),
  • odpowiedzialność za powierzone zadania, zaangażowanie w wykonywane obowiązki, punktualność, skrupulatność
  • dokładność w realizowaniu zadań
  • możliwość rozwoju; pracę w przyjaznej atmosferze

Zakres obowiązków: realizowanie prac wspomagających bieżące funkcjonowanie biura; odbieranie telefonów, maili; pomoc przy przygotowywaniu dokumentów księgowych i pracowniczych; wprowadzanie dokumentów do system księgowego; przygotowanie wysyłek do klientów; współpraca z innymi działami biura; obsługa komputera i sprzętów biurowych; dbałość o pozytywny wizerunek firmy i wygląd biura. Wymagania: samodzielność; dobra organizacja pracy własnej; pozytywne nastawienie do pracy; znajomość MS Office (w szczególności Excel, Word); odpowiedzialność za powierzone zadania; zaangażowanie w wykonywane obowiązki; punktualność, skrupulatność i dokładność w realizowaniu zadań. Oferujemy: umowa o pracę możliwość rozwoju; pracę w przyjaznej atmosferze

Aplikacja MyPolacy.de
UdostępnijMessengerWhatsapp
Bądź na bieżąco. Obserwuj nas na:
Adres
Bremerhaven,
Wybraliśmy dla Ciebie