Ta oferta pracy znajduje się w archiwum!Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier / Wózki widłowe

Pracownik fizyczny w magazynie logistycznym - Hamburg - Bilbrook

Nr. 267531 · Hamburg Billbrook · dodane przez
  • Wymiar pracy: Pełen
  • Wymagany język niemiecki: Nie
  • Załadunek i rozładunek przesyłek kurierskich.
  • Naklejanie kodów kreskowych na przesyłki.
  • Paletyzowanie towaru.
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy.
  • Zaangażowania i uczciwości.
  • Sprawności fizycznej.
  • Gotowości do pracy na zmianie porannej – ca. godz. 08.00 – 16.30.
  • Nie wymagane doświadczenie.
  • Nie wymagany język Niemiecki.
  • Niemiecka umowa o pracę.
  • Możliwość rozwoju w branży logistycznej.
  • Polscy koordynatorzy.
  • Nie oferujemy zakwaterowania.

TWOJE ZADANIA: Załadunek i rozładunek przesyłek kurierskich. Naklejanie kodów kreskowych na przesyłki. Paletyzowanie towaru. Utrzymanie porządku w miejscu pracy. Nie wymagane doświadczenie. Nie wymagany język Niemiecki. Niemiecka umowa o pracę. Możliwość rozwoju w branży logistycznej. Polscy koordynatorzy. Nie oferujemy zakwaterowania. Uprawnienia na wózek widłowy będą dodatkowym atutem. Zapraszam do kontaktu pod tel. Northumberland GmbH

Aplikacja MyPolacy.de
UdostępnijMessengerWhatsapp
Bądź na bieżąco. Obserwuj nas na:
Wybraliśmy dla Ciebie