Ta oferta pracy znajduje się w archiwum!Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne fizyczne

Pracownik obsługi bagażowej na lotnisku

Nr. 226446 · Frankfurt am Main · dodane przez
  • Wymiar pracy: Pełen
  • Wymagany język niemiecki: Komunikatywny
  • Załadunek i rozładunek samolotów (bagaż, ładunek)
  • Transport bagażu do systemu transportowego
  • Obsługa taśmy bagażowej
  • Sprawność fizyczna
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy zmianowej i w weekendy
  • Niemiecką umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zakwaterowanie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Od: 1500€
  • Do: 1700€

Opis stanowiska: - Załadunek i rozładunek samolotów (bagaż, ładunek) - Transport bagażu do systemu transportowego - Obsługa taśmy bagażowej Wymagania: -Sprawność fizyczna -Komunikatywna znajomość języka niemieckiego -Mile widziane prawo jazdy kat. B -Gotowość do pracy zmianowej i w weekendy

Aplikacja MyPolacy.de
UdostępnijMessengerWhatsapp
Bądź na bieżąco. Obserwuj nas na:
Wybraliśmy dla Ciebie