Pracownik produkcji ( k/m ) – produkcja kartonów i opakowań

Nr. 260832 · Bad Bentheim · dodane przez
+48 774130024
Pamiętaj, by zachować bezpieczeństwo i zapoznać się z zasadami aplikacji opisanymi w ofercie.
  • Wymiar pracy: Pełen
  • Wymagany język niemiecki: Nie
  • Konfiguracja i obsługa nowoczesnych maszyn produkcyjnych. Produkcja tektury falistej i kartonów .Planowanie i kontrola procesów produkcji. Dbanie o prawidłowy przebieg procesu produkcji.
  • Gotowość do pracy 3-zmianowej . Mile widziana znajomość języka niemieckiego. Zdolność do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole. Zdolności techniczne. Umiejętność obsługi maszyn. Dyspozycyjność, chęć do nauki. Mile widziane prawo jazdy.
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Umowę na warunkach niemieckich. Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności administracyjnych (meldunek, konto w banku itp.) Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 12,50 € brutto/h. Komfortowe zakwaterowanie.

Zakres obowiązków: Konfiguracja i obsługa nowoczesnych maszyn produkcyjnych Produkcja tektury falistej i kartonów Planowanie i kontrola procesów produkcji Dbanie o prawidłowy przebieg procesu produkcji Wymagania: Gotowość do pracy 3-zmianowej Mile widziana znajomość języka niemieckiego Zdolność do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole Zdolności techniczne Umiejętność obsługi maszyn Dyspozycyjność, chęć do nauki Mile widziane prawo jazdy Oferujemy: Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym Umowę na warunkach niemieckich Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności administracyjnych (meldunek, konto w banku itp.) Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 12,50 € brutto/h Komfortowe zakwaterowanie w pokojach max. 2 osobowych Wsparcie polskiego koordynatora. Kontakt telefoniczny.

Aplikacja MyPolacy.de
UdostępnijMessengerWhatsapp
Bądź na bieżąco. Obserwuj nas na:
Wybraliśmy dla Ciebie