Projektant i Obsługa Ekspozycji w Salonie Meblowym w Düsseldorfie

Nr. 267181 · Düsseldorf · dodane przez
Pamiętaj, by zachować bezpieczeństwo i zapoznać się z zasadami aplikacji opisanymi w ofercie.
  • Rodzaj współpracy: Własna działalność gospodarcza
  • Wymiar pracy: Pełen
  • Wymagany język niemiecki: Dobry w mowie
  • Projektowanie mebli na wymiar i omawianie graficznych koncepcji z klientami
  • Profesjonalna obsługa klienta w salonie, udzielanie informacji o dostępnych produktach i usługach
  • Współpraca z technologiem i obsługa zamówień w programie Designer dla celów produkcyjnych
  • Umiejętność obsługi klienta i zapewnianie wysokiego poziomu obsługi
  • Znajomość programów graficznych do projektowania mebli lub wnętrz będzie dodatkowym atutem
  • Pozytywne nastawienie w kontakcie z klientem
  • Umiejętność pracy z Microsoft Office
  • Preferujemy własną działalność gospodarczą
  • Mile widziane wykształcenie o kierunku projektowanie wnętrz oraz doświadczenie w projektowaniu i sprzedaży mebli
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z prowizją od sprzedaży
  • Dostęp do autoryzowanego programu oraz profesjonalne szkolenie wprowadzające w zakresie asortymentu firmy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

Opis stanowiska: Salon Meblowy w Düsseldorfie, współpracujący z renomowanym producentem mebli na wymiar, poszukuje ambitnej osoby na stanowisko, łączące obowiązki projektanta mebli na wymiar oraz obsługę salonu wystawowego. Stanowisko to oferuje nie tylko możliwość tworzenia projektów dla klientów, ale także bezpośredni kontakt z nimi w salonie firmowym, prezentując ofertę i udzielając niezbędnych informacji. Miejsce pracy: Düsseldorf, Niemcy Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dokumenty aplikacyjne będą rozpatrywane poufnie i wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Prosimy o umieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych. Serdecznie dziękujemy wszystkim kandydatom za zainteresowanie naszą ofertą.

Aplikacja MyPolacy.de
UdostępnijMessengerWhatsapp
Bądź na bieżąco. Obserwuj nas na:
Wybraliśmy dla Ciebie