Ta oferta pracy znajduje się w archiwum!Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Spawanie / CNC / obróbka metalu

Spawacz , slusarz , dobre zarobki

Nr. 223955 · dodane przez Anonim
  • Rodzaj współpracy: Umowa o pracęUmowa zlecenieWłasna działalność gospodarczaInny
  • Wymiar pracy: Pełen3/42/41/4Inny
  • Wymagany język niemiecki: Nie
  • Poszkuje spawaczy /slusarzy do firmy renomowanej z 25 letnim doswiadczeniem na rynku ,spawanie MIG, WIG spawanie zgodnie z planem praca na tereniem NRW i calych niemiec
  • spawacz / slusarz doswiadczenie w zawodzie umiejetnosc spawania MIG i WIG aktualne certyfikaty sa mile widziane Plusem bedzie znajomosc jezyka niemieckiego (kommunikatywny)
  • pelny wymiar pracy z mozliwoscia robienia nadgodzin praca w zespole pomoc w znalezieniu zakwaterowania pomoc w roznych sprawach meldunkowych

Zakres obowiązków : Spawaczy /slusarzy do firmy renomowanej z 25 letnim doswiadczeniem na rynku ,spawanie MIG, WIG spawanie zgodnie z planem praca na tereniem NRW i calych niemiec Wymagania : Spawacz / slusarz doswiadczenie w zawodzie umiejetnosc spawania MIG i WIG aktualne certyfikaty sa mile widziane Plusem bedzie znajomosc jezyka niemieckiego (kommunikatywny) Oferujemy : Pelny wymiar pracy z mozliwoscia robienia nadgodzin praca w zespole pomoc w znalezieniu zakwaterowania pomoc w roznych sprawach meldunkowych Poszukuje chetnych do pracy spawaczy, slusarzy, Chetne osoby prosze o kontakt .

Aplikacja MyPolacy.de
UdostępnijMessengerWhatsapp
Bądź na bieżąco. Obserwuj nas na:
Wybraliśmy dla Ciebie