Ta oferta pracy znajduje się w archiwum!Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inżynieria / Produkcja

Technik Rozwoju Wentylatorów (budowa maszyn lub mechatronika)

Nr. 152168 · Stuttgart · dodane przez

    Obowiązki: Rozwój wentylatorów (konstruktywnie oraz w laboratorium) Aerodynamiczna i mechaniczna konstrukcja wentylatorów Konstruktywne opracowanie wentylatorów (nowych oraz ich wariantów) Sporządzanie rysunków szczegółowych poszczególnych sztuk Tworzenie planów i schematów Wprowadzanie zmian i ulepszeń istniejących produktów Troska o klientów i dostawców Sporządzanie technicznych kart danych Podstawa danych stałych Opracowanie propozycji zamówień zakupowych Współpraca przy zagadnieniach z danej dziedziny Tworzenie krzywych charakterystycznych wentylatora za pomocą hamowni powietrza Tworzenie i prowadzenie protokołów pomiarowych za pomocą oprogramowania testowego Przygotowanie wspomagania oprogramowania wentylatorowych baz danych Zajmowanie się laboratorium aerodynamicznym Przeprowadzania testu szczelności oraz przygotowanie protokołów pomiarowych Wymagania: Certyfikowany technik inżynierii mechanicznej lub mechatroniki Pierwsze doświadczenie zawodowe w zakresie budowy maszyn (najlepiej w zakresie urządzeń) Wiedza i doświadczenie w zakresie systemu CAD 3D, najlepiej SolidWorks Angielski techniczny w mowie i piśmie Znajomość j. niemieckiego Pewność w zakresie obchodzenia się z powszechnie używanymi systemami EDV i PC Znajomość przynajmniej jednego systemu ERP, najlepiej Pro-alfa Znajomość obsługi MS Office (Word, Excel, Outlook, Access – pożądane) Podstawowa wiedza z zakresu technik pomiarowych Podstawowa wiedza z zakresu aerodynamiki Wiedza z zakresu elektrotechniki Pewność w kontaktach z klientami i dostawcami Talent organizacyjny Dobre umiejętności komunikacyjne oraz zamiłowanie do pracy z ludźmi Asertywność oraz zdolnośćdo wdrożenia się Wysoka wytrzymałość i elastyczność Niezależny, rozważny, zorientowany na wynik styl pracy. Oferujemy: umowę o pracę na pełen etat w dobrej niemieckiej firmie pomoc przy zakwaterowaniu ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji atrakcyjne wynagrodzenie umowę o pracę na warunkach niemieckich Sposób kontaktu: Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o przesyłanie CV w j. niemieckim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji za pomocą opcji "Aplikuj" lub na adres e-mail:

    Aplikacja MyPolacy.de
    UdostępnijMessengerWhatsapp
    Bądź na bieżąco. Obserwuj nas na:
    Stuttgart, ostatnio online:
    Wybraliśmy dla Ciebie