Ta oferta pracy znajduje się w archiwum!Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kadry / Rekrutacja / HR

Zatrudnie osobe do rekrutacji polskich pracownikow do pracy w Niemczech

Nr. 217864 · Weimar · dodane przez
  • Wymiar pracy: Pełen
  • Wymagany język niemiecki: W mowie i piśmie
  • Opis stanowiska: -pozyskiwanie polskich pracownikow (elektrykow
  • spawaczy
  • slusarzy
  • monterow instalacji itp.)do pracy w Niemczech
  • sprzadzanie umow
  • kompetowanie i kontrola dokumentow
  • Wymagania: -wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe
  • ) -min. 2 -wu letnie doświadczenie w branży HR -dobra znajomość j. niemieckiego -znajomość pakietu MS Office -mile widziane takze osoby po 50. roku zycia
  • Oferujemy: -pracę w międzynarodowym środowisku
  • -umowę o pracę
  • -bezpieczne
  • stabilne zatrudnienie
  • -pracę od ZARAZ -płatny urlop
  • -ciekawe zadania zawodowe

DAAR Personal Service GmbH jast częścią powstałej w 2011 roku firmy Work On Personal LTD z siedzibą w Londynie zajmującą się doradztwem personalnym. Nasze wieloletnie doświadczenie , znajomość regionalnych rynków pracy i wiedza, poparta szerokim doświadczeniem, pozwala nam realizować projekty z lokalną precyzją. Działamy w Polsce, Niemczech, Austrii i innych krajach Europy zachodniej.

Aplikacja MyPolacy.de
UdostępnijMessengerWhatsapp
Bądź na bieżąco. Obserwuj nas na:
Wybraliśmy dla Ciebie