Ta oferta pracy znajduje się w archiwum!Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Różne / nietypowe

Dysponent spedytor (Lipsk)

Nr. 245788 Lipsk dodane przez
  • Wymiar pracy: Pełen
  • Wymagany język niemiecki: W mowie i piśmie
  • realizacja zleceń spedycyjnych w międzynarodowym transporcie drogowym
  • pozyskiwanie zleceń spedycyjnych i organizowanie transportów
  • rozwój bazy klientów i przewoźników
  • dbałość o dobre relacje z klientami i przewoźnikami
  • prowadzenie dokumentacji operacyjnej
  • warunek konieczny: znajomość języka niemieckiego
  • znajomość obsługi programów MS Office
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • wykształcenie min. średnie
  • bezspodrednie zatrudnienie u pracodawcy
  • umowa na niemieckich warunkach (na czas nieokreslony)
  • zapewniamy zakwaterowanie
  • mozliwosc rozwoju
  • Od: 2500€
  • Do: 3000€

Opis stanowiska: - realizacja zleceń spedycyjnych w międzynarodowym transporcie drogowym, - pozyskiwanie zleceń spedycyjnych i organizowanie transportów - rozwój bazy klientów i przewoźników, - dbałość o dobre relacje z klientami i przewoźnikami, - prowadzenie dokumentacji operacyjnej Wymagania: - warunek konieczny: znajomość języka niemieckiego - znajomość rynku LTL i FTL oraz zagadnień związanych z przewozami, - znajomość obsługi programów MS Office - dobra organizacja pracy - umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, - wykształcenie min. średnie.

Polub to!
Lipsk, ostatnio online:
Wybrane specjalnie dla Ciebie
Otrzymuj aktualne oferty pracy