Czy w Laim jest bezpiecznie?
Dzień dobry Czy może mi ktoś powiedzieć, czy jest bezpiecznie mieszkać w Laim. Planuje się tam przeprowadzic razem z żoną i 3 małych dzieci. Dziękuję za wskazówki
Dodaj odpowiedźJesli bedziesz mial polskich sasiadow moze byc niebezpiecznie ibo moga ukrasc rowerki dzieciom:P W Polsce opowiadaja takie bzdury o niebezpieczenstwach w Niemczech ze az glowa boli. Niebezpiecznie to jest w Polsce na przejsciach dla pieszych.
Jak jest takie drogie jak pan Psträg tu sugeruje , to napewno Stefku jest bezpieczne .Nie bojaj....:)
W Leim? jest jak u Pana Boga za piecem ... najbardziej rozrywkowo to jest w Berlinie, szczególnie 1-Maja ;) ale na codzień też ;)
Krzysiu nie w Leim, tylko w LAIM, a to jest Stadtteil w Monachium, gdzie czynsz jest słony. StefanK musi mieć dobrą propozycje pracy i płacy, skoro wybrał sobie to miejsce do zamieszkania. Jedyna propozycja na Scout24 czteropokojowego mieszkania w Laim to 95 mq za 2300 euro warm. Bez prowizji, bo mieszkanie jest ze spółdzielni i dodatkowo umeblowane, czyli prawdziwe Schnaeppchen! Jest tylko jeden problem - spółdzielnia musi się zgodzić na Stefka.