Pracownik transgraniczny a klasa podatkowa
Czy to pytanie jest pomocne?
Cześć, Od października rozpoczynam pracę w Berlinie i planuję zameldować się w Polsce i pracować jako pracownik transgraniczny. Czy mogę wtedy wybrać III klasę podatkową (żona nie pracuje), czy przypada mi wyłącznie grupa 0 (czytałem o niej w internecie ale jest to dla mnie do końca jasne). Czy jeśli jest to klasa 0 to będę bardzo wdzięczny za poradę jak obliczyć przy niej wypłatę netto, bo wszystkie kalkulatory online mają tylko klasy od I do VI
Dodaj odpowiedźDodaj