Zarejestruj sięZaloguj się
Dodaj ofertę pracyDodaj ofertę szukam pracyDodaj ogłoszenie drobne
Wszelkie prawa zastrzeżone. Znak MyPolacy.de zastrzeżony zgodnie z decyzją EUIPO o numerze EUIPO 017995157
< Wróć do listy pytań

Pracownik transgraniczny a klasa podatkowa

Czy to pytanie jest pomocne?

Cześć, Od października rozpoczynam pracę w Berlinie i planuję zameldować się w Polsce i pracować jako pracownik transgraniczny. Czy mogę wtedy wybrać III klasę podatkową (żona nie pracuje), czy przypada mi wyłącznie grupa 0 (czytałem o niej w internecie ale jest to dla mnie do końca jasne). Czy jeśli jest to klasa 0 to będę bardzo wdzięczny za poradę jak obliczyć przy niej wypłatę netto, bo wszystkie kalkulatory online mają tylko klasy od I do VI

Dodaj odpowiedź
Dodaj
Gdzie możesz nawiązać kontakt z innymi użytkownikami?
Opuszczasz stronę MyPolacy.de

Kliknąłeś w link zewnętrzny na MyPolacy.de i zmierzasz na stronę:

Serwis MyPolacy.de nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści umieszone na innych stronach.
Przechodzisz dalej na własną odpowiedzialność!

KontynuujZostań na MyPolacy.de
Zobacz więcej osóbJeśli chcesz dołączyć do społeczności MyPolacy.de i wejść w interakcję z innymi użytkownikami,
nie czekaj ani minuty.
Zaloguj sięZarejestruj się